تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از جان باختن ۲ نفر و مفقود شدن تعدادی از هم‌وطنان در ارتفاعات برف‌گیر استان تهران تاکنون خبر داد و گفت: تیم‌های امدادی در تلاش برای پیدا کردن مفقودشدگان هستند.

کد خبر: ۷۸۷۰۲
۱۲:۲۰ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

آخرین وضعیت حادثه‌دیدگان مناطق کوهستانی استان تهران/ تلاش برای نجات مفقودشدگان

 

دیدارنیوز ـ محمد باقر محمدی، معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر درباره «آخرین وضعیت امداد رسانی به مناطق برفگیر و کوهستانی در استان تهران»، گفت:در حال حاضر ۱۶ تیم امدادی از سوی امداد و نجات هلال احمر استان تهران به مناطق برفگیر و کوهستانی استان تهران اعزام شده است.

وی ادامه داد: در منطقه آهار، کلک چال و دارآباد تعدادی مفقود داریم و در حال جستجو و نجات آن‌ها هستیم. تیم امداد هوایی نیز به همراه تیم واکنش سریع در حال اعزام به این مناطق است.
 

معاون امداد و نجات هلال احمر افزود: تا این لحظه دو نفر فوتی و ۷ نفر هم مصدوم داشتیم که به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

محمدی متذکر شد: اکنون تیم‌های امدادی با همکاری فدراسیون کوهنوردی به طور کامل در منطقه هستند تا بتوانیم تعداد مفقودی که از سوی خانواده‌ها اطلاع داده شده را پیدا کنیم.
 
منبع: فارس
برچسب ها: کوهنوردی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: