معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از جان باختن ۲ نفر و مفقود شدن تعدادی از هم‌وطنان در ارتفاعات برف‌گیر استان تهران تاکنون خبر داد و گفت: تیم‌های امدادی در تلاش برای پیدا کردن مفقودشدگان هستند.

کد خبر: ۷۸۷۰۲
۱۲:۲۰ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین
بررسی اعتراضات در روسیه در گفتگو با حسین بهشتی‌پور

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین

اعتراضات روسیه نشان از چه دارد و به کدام سمت می‌رود؟ آیا ممکن است این اعتراضات تاثیری بر آینده سیاسی امپراتوری بی‌کران سرما و تزار داشته باشد؟

آخرین وضعیت حادثه‌دیدگان مناطق کوهستانی استان تهران/ تلاش برای نجات مفقودشدگان

 

دیدارنیوز ـ محمد باقر محمدی، معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر درباره «آخرین وضعیت امداد رسانی به مناطق برفگیر و کوهستانی در استان تهران»، گفت:در حال حاضر ۱۶ تیم امدادی از سوی امداد و نجات هلال احمر استان تهران به مناطق برفگیر و کوهستانی استان تهران اعزام شده است.

وی ادامه داد: در منطقه آهار، کلک چال و دارآباد تعدادی مفقود داریم و در حال جستجو و نجات آن‌ها هستیم. تیم امداد هوایی نیز به همراه تیم واکنش سریع در حال اعزام به این مناطق است.
 

معاون امداد و نجات هلال احمر افزود: تا این لحظه دو نفر فوتی و ۷ نفر هم مصدوم داشتیم که به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

محمدی متذکر شد: اکنون تیم‌های امدادی با همکاری فدراسیون کوهنوردی به طور کامل در منطقه هستند تا بتوانیم تعداد مفقودی که از سوی خانواده‌ها اطلاع داده شده را پیدا کنیم.
 
منبع: فارس
برچسب ها: کوهنوردی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: