نخست وزیر انگلیس در پیامش به مناسبت کریسمس توافق بریگزیت خود را "بشارت خوشحالی بزرگ" و "هدیه کریسمس" برای مردم کشورش دانست.

کد خبر: ۷۸۶۵۹
۱۳:۵۷ - ۰۵ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟
دیدار آدینه ۳۲

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟

آن چه در ۴ سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ رخ داد، عجیب، خنده‌دار، بهت‌آور، مشمئزکننده، فاجعه‌بار و ... بود. این مرد سیمای آمریکا و جهان را عوض کرد و زیان‌هایی به بار آورد که قابل جبران نیست.
فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی
سینما با چاشنی تفکر

فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
جانسون: توافق بریگزیت
 
دیدارنیوز - به نقل از پایگاه روزنامه انگلیسی "مترو"، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس توافق بریگزیتی که رقم زد را "بشارت خوشحالی بزرگ" خواند. او گفت، این توافق هدیه ای "برای هر کسی که ممکن است در زمان ناهار خواب آور بعد از کریسمس به دنبال خواندن چیزی باشد" است.

جانسون در ویدیویی که در توئیتر منتشر کرد گفت، مردم باید بعد از آنکه شامشان را صرف کردند نگاهی اجمالی به این توافق بیندازند. او این توافق بریگزیت را "توافقی اطمینان دهنده از اول ژانویه به تجار، مسافران و همه سرمایه گذاران در کشور ما و توافقی با دوستان و شرکای ما در اتحادیه اروپا" توصیف کرد.
 

جانسون اظهار کرد: شما توافق که ما در 31 ژانویه رقم زدیم و مثل یک غذای "از پیش آماده شده" بود را به یاد دارید. آن غذای از پیش آماده شده تنها شروع کار بود. این توافق ضیافت اصلی پر از ماهی است. و من معتقدم  این توافق مبنای یک شراکت با ثبات و شاد و موفق با دوستانمان در اتحادیه اروپا در سالهای پیش رو خواهد بود.

جانسون قبل از انتشار این ویدیو و بعد از آنکه این توافق را قبل از جدایی نهایی انگلیس از اتحادیه اروپا در روز سال نوی میلادی به دست آورد آن را یک شروع جدید دانست.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: