گزارش تصویری دیدار از آخرین اخبار کرونا

ویروس کرونا مدت‌هاست که روی زندگی همه ما سایه انداخته و روزگار همه جهان را تیره و تار کرده است. نسرین نیکنام در سلسله گزارش‌های تصویری در دیدار آخرین خبرهای مرتبط با ویروس کرونا را مرور می‌کند.

کد خبر: ۷۸۶۳۳
۱۶:۲۱ - ۰۶ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

گزارش زنده: آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱

گزارش زنده: آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱

در روز پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر، سه بازی آلومینیوم اراک ـ پرسپولیس، ماشین‌سازی ـ فولاد و نفت آبادان ـ سپاهان برگزار می‌شود. در اراک بازی پرسپولیس و آلومینیوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...
در تعقیب ویروس تاجدار _ قسمت 4
 
 
دیدارنیوزـ نسرین نیکنام:
چند روز اخیر دنیا درگیر ویروس جهش یافته کووید ۱۹ است، ویروسی که می‌گویند هم سرعت انتقالش بالاتر و هم میزان چسبندگی اش بیشتر است. نگرانی گسترش این ویروس سبب شد که هم مردم و مسئولان ایرانی نسبت به این اتفاق واکنش نشان دهند. اما در نهایت این امیدواری به مردم داده شد که ترس به دل راه ندهند، چون این جهش در ایران تابستان و پاییز رخ داد و حالا خطری ما را تهدید نمی‌کند؛ اما در نهایت تا رسیدن واکسن خارجی که حالا همتی، رئیس بانک مرکزی قول آن را داده باید پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنیم تا از یک سو هم آمار مبتلایان سیر نزولی داشته باشد هم آمار فوت شدگان.
 
 
 
 
 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: