منصوریان در میان صحبت‌هایش گفت که پیش از حضور در برنامه از سوی برخی تهدید شده و این بخش از صحبت‌های او حالا مدیران تراکتور و شخص زنوزی را در موقعیت خاصی قرار می‌دهد چرا که هر اتفاقی برای منصوریان بیفتد و مثلا حتی صاعقه با او برخورد کند ممکن است عوامل تراکتور را مسئول این ماجرا بدانند!

کد خبر: ۷۸۵۱۵
۱۶:۳۰ - ۰۲ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی
دیدار آدینه ۳۱

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی

همچون هفته‌های پیش دیدارنیوز اهم اخبار سیاسی هفته را مرور کرده است، از جمله نامه نگاری خانواده هاشمی با هم و منازعات اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت با رسول منتجب‌نیا که به رسانه‌ها کشیده شد، استعفای...
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.
در انتظار واکنش عاقلانه تراکتور به انتقادات علی منصور
 
دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: بعد از حضور یک ساعته علی رضا منصوریان در برنامه فوتبال برتر و انتقادات و افشاگری‌هایی که او درباره دوران حضورش در باشگاه تراکتور کرد می‌شد حدس زد که به سرعت اتفاقاتی در حول و حوش باشگاه تبریزی رخ دهد.

امروز صبح رسانه‌های مجازی منتسب به باشگاه تراکتور نخستین واکنش‌ها را در این موضوع از خود بروز دادند و در اولین گام نظرسنجی ویژه‌ای برای هواداران در نظر گرفتند که در آن از منع ورود دوربین‌های صدا و سیما برای بازی بعدی تراکتور گفته شده بود. نکته جالب نیز این بود که هواداران تیم در ابراز نظر خود نشان دادند که با خواسته مدیران تراکتور همسو هستند و ۸۲ درصد از طرفداران تیم خواهان منع ورود دوربین‌ها شده بودند.

از سوی دیگر گفته می‌شود که احتمالا شخص محمد رضا زنوزی نیز به زودی پاسخ خود را بر صحبت‌های منصوریان اعلام خواهد کرد. البته منصوریان در میان صحبت‌هایش گفت که پیش از حضور در برنامه از سوی برخی تهدید شده و این بخش از صحبت‌های او حالا مدیران تراکتور و شخص زنوزی را در موقعیت خاصی قرار می‌دهد چرا که هر اتفاقی برای منصوریان بیفتد و مثلا حتی صاعقه با او برخورد کند ممکن است عوامل تراکتور را مسئول این ماجرا بدانند!

نکته مهم در این مورد این است که اساسا چنین واکنش‌هایی از سوی تبریزی‌ها ممکن است با پیش‌داوری افکار عمومی سنجیده شود. حتی اگر مدیران تراکتور در راه ندادن دوربین‌های تلویزیونی از حقوق قانونی خود استفاده کنند ممکن است تعبیر نادرستی از این واکنش‌ها شود. تعابیری که اساسا به عملکرد برخی از هواداران تیم تراکتور به وجود آمده است. به خاطر برخی تحرکاتی که تعداد کمی از هواداران این تیم در ورزشگاه یادگار امام انجام داده‌اند حالا ممکن است عده‌ای تصور کنند راه ندادن دوربین‌ها به ورزشگاه به نوعی در ادامه برخی واکنش‌ها و شعار‌های جدایی‌طلبانه شکل گرفته باشد و طبیعتا جمع و جور کردن تبعات آن به این سادگی نیست.

شاید بد نباشد که مدیران تراکتور از روش‌های حقوقی دیگری که عوارض اینچنینی نداشته باشد بهره ببرند و به هر حال اگر پاسخی هم می‌خواهند بر انتقادات منصوریان دارند، با همان شیوه اقدام کنند. به هر حال راه ندادن دوربین‌ها به ورزشگاه به نوعی حس جدایی‌طلبی به ذهن افراد می‌دهد خصوصا دیگر تیم‌های دیگر لیگ برتر فوتبال ایران...
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
0
1
کار منصوریان غیر حرفه ای تر از مالک باشگاه تراکتور بود... و البته عشق حضور در تلویزیون باعث شد وسیله مدیران این شبکه بشود تا مثلا از طرفداران دو باشگاه تهرانی سر ماجرای فردوسی پور دلجویی کند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
0
0
شما بلدی نسخه بپچی چرا برای تیمهای طهرانی نمپیچی