نماینده اراک از پاسخ به وزیر آموزش و پرورش قانع شد.

کد خبر: ۷۸۴۶۵
۱۰:۰۹ - ۰۲ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

گزارش زنده: آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱

گزارش زنده: آلومینیوم ۲ ـ پرسپولیس ۱

در روز پایانی هفته دوازدهم لیگ برتر، سه بازی آلومینیوم اراک ـ پرسپولیس، ماشین‌سازی ـ فولاد و نفت آبادان ـ سپاهان برگزار می‌شود. در اراک بازی پرسپولیس و آلومینیوم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

ابراهیم رئیسی؛ نامزدی برای اجماع اصولگرایان

هنوز روشن نیست که آیا ابراهیم رئیسی بخت خود را در میدان انتخابات سال ۱۴۰۰ خواهد آزمود یا نه. اما ستاره اقبال او وقتی درخشیدن می‌گیرد که اصولگرایان با نامزد اجماعی در صحنه حاضر شوند. امری که در...
آصفری از پاسخ‌های وزیر آموزش و پرورش قانع شد
 
دیدارنیوز - محمد حسن آصفری در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) سوالی از وزیر آموزش و پرورش پرسید مبنی بر این که چرا وزارت آموزش و پرورش نسبت به پرداخت حق‌التدریس ماه‌های اسفند، فروردین، اردییهشت‌ماه و خرداد در سال ۱۳۹۸ – ۱۳۹۹ اقدام نکرده است.

بعد از توضیحات وزیر آموزش و پرورش، آصفری اظهار کرد: سوال اصلی این است که چه زمانی قرار است حق‌التدریس معلمان پرداخت شود؟.

وی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آقای قالیباف من به شما و وزیر اعتماد دارم اما می‌خواهم به صورت شفاف گفته شود چه زمانی قرار است حق‌الزحمه را پرداخت کنند؟ بگویند چه تاریخی این پول واریز می‌شود تا بنده هم از پاسخ‌های وزیر قانع شوم.

رییس مجلس شورای اسلامی گفت که آقای وزیر می‌گوید تا پایان امسال حق‌الزحمه را پرداخت می‌کنند این تعهد را به مجلس شورای اسلامی و شما می‌دهند و از کمیسیون آموزش می‌خواهیم که موضوع واریز حق‌الزحمه معلمان را پیگیری کند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: