فرمانده مرکز فرماندهی نیرو‌های تروریستی آمریکایی غرب آسیا گفت که آمریکا آماده است در صورت اقدامی از سوی ایران در سالروز ترور سردار شهید سلیمانی پاسخ دهد.

کد خبر: ۷۸۳۷۹
۱۱:۰۱ - ۰۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین
بررسی اعتراضات در روسیه در گفتگو با حسن بهشتی‌پور

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین

اعتراضات روسیه نشان از چه دارد و به کدام سمت می‌رود؟ آیا ممکن است این اعتراضات تاثیری بر آینده سیاسی امپراتوری بی‌کران سرما و تزار داشته باشد؟

فرمانده سنتکام: آماده پاسخ به هر اقدام ایران در سالروز ترور قاسم سلیمانی هستیم

 

دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری فرانس۲۴، کنت مک کنزی مدعی شد که واشنگتن در صورتی که تهران بخواهد حمله‌ای به خاطر اولین سالروز ترور سردار شهید سلیمانی توسط آمریکا انجام دهد، «آماده است که پاسخ دهد».

مک کنزی در این باره گفت: ما آماده ایم از خودمان و دوستان و شرکایمان در منطقه دفاع کنیم و آماده ایم در صورت لزوم پاسخ دهیم.

او همچنین اظهار کرد: ارزیابی من این است که در موقعیت بسیار خوبی قرار داریم و آماده‌ی هر چیزی هستیم که ایرانی‌ها یا نیرو‌های نیابتی شان انتخاب کنند که انجام دهند.

بر اساس این گزارش، اظهارات این فرمانده آمریکایی در پی این مطرح می‌شود که در دی ماه سال گذشته دولت آمریکا در حمله‌ای پهپادی که به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور انجام شد، سردار شهید سلیمانی را در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رساند.

سپاه پاسداران ایران با عملی کردن وعده «انتقام سخت»، پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد عراق را مورد حمله موشکی قرار داد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: