اعضای یک هیأت آمریکایی به ریاست «جرد کوشنر» داماد و مشاور دونالد ترامپ امروز دوشنبه به منظور دیدار با سران ارشد رژیم صهیونیستی، وارد تل‌آویو می‌شوند.

کد خبر: ۷۸۳۷۸
۱۰:۵۸ - ۰۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی
دیدار آدینه ۳۱

خبرخوانی هفتگی دیدار: نامه‌نگاری هاشمی‌ها، استعفای کروبی، عدرخواهی صدیقی

همچون هفته‌های پیش دیدارنیوز اهم اخبار سیاسی هفته را مرور کرده است، از جمله نامه نگاری خانواده هاشمی با هم و منازعات اعضای شورای مرکزی حزب جمهوریت با رسول منتجب‌نیا که به رسانه‌ها کشیده شد، استعفای...
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.

به ریاست جرد کوشنر؛ یک هیأت آمریکایی امروز وارد تل‌آویو می‌شود

 

دیدارنیوز ـ به نقل از النشره، اعضای یک هیأت آمریکایی امروز دوشنبه وارد تل آویو می‌شوند. ریاست این هیأت آمریکایی را «جرد کوشنر» داماد و مشاور «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا، برعهده دارد.

بر اساس این گزارش، «آوی برکوویچ» فرستاده ویژه ترامپ نیز کوشنر را در این سفر همراهی می‌کند. هیأت مذکور قرار است با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر، «بنی گانتز» وزیر جنگ، «گابی اشکنازی» وزیر امور خارجه و شماری دیگر از مسئولان رژیم صهیونیستی دیدار کند.

طبق آخرین اخبار منتشرشده هیأت‌های آمریکایی و اسرائیلی قرار است روز سه شنبه با اولین پرواز مستقیم از تل آویو به سمت رباط راهی کشور مغرب شوند. مقامات کشور مغرب به تازگی اقدام به عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی کرده‌اند.

گروه‌های مقاومت فلسطین اقدام مغرب در عادی سازی روابط با تل آویو را محکوم کرده‌اند. این گروه‌ها با صدور یک بیانیه اعلام کردند که مغرب باید از ریاست کمیته قدس وابسته به سازمان همکاری اسلامی کنار گذاشته شود. در این بیانیه آمده است: توافق سازش با رژیم صهیونیستی به مثابه از پشت خنجر زدن به امت اسلامی بوده و خیانت به فلسطین و بیت المقدس به شمار می‌رود.

در همین حال، «محمود الزهار» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در این ارتباط، تصریح کرده بود: عادی‌سازی روابط مغرب با رژیم صهیونیستی خنجری از پشت به ملت فلسطین بود. عادی‌سازی روابط به مثابه هدیه به دشمن صهیونیستی بخاطر جنایات علیه ملت فلسطین است.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: