یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ستاد اجرایی فرمان امام گام‌های مثبتی را در بحث تامین واکسن کرونا برداشته و باید با پشتیبانی همه بخش‌ها این مسیر با سرعت بیشتری طی شود.

کد خبر: ۷۸۳۶۰
۰۹:۱۲ - ۰۱ دی ۱۳۹۹

تیتر امروز

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین
بررسی اعتراضات در روسیه در گفتگو با حسن بهشتی‌پور

اعتراضات در روسیه؛ آینده امپراتوری پوتین

اعتراضات روسیه نشان از چه دارد و به کدام سمت می‌رود؟ آیا ممکن است این اعتراضات تاثیری بر آینده سیاسی امپراتوری بی‌کران سرما و تزار داشته باشد؟

شریعتی: همه بخش‌ها باید از مسیر تولید واکسن کرونا پشتیبانی کنند

 

دیدارنیوز ـ غلامرضا شریعتی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم برگزاری دورهمی‌ها بیان کرد: آمار‌های موجود نشان می‌دهد که بسیاری از افرادی که در بیمارستان‌ها بستری هستند، نسبت خانوادگی با یکدیگر دارند. این امر نشان می‌دهد که دورهمی‌های خانوادگی و عدم توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی می‌تواند شیوع این بیماری را در خانواده‌ها گسترش دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: از مردم خواهش می‌کنیم که توصیه‌های وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا را جدی گرفته و از برگزاری دورهمی‌ها پرهیز کنند. چشم پوشی از پروتکل‌ها می‌تواند سلامت افراد خانواده را به مخاطره انداخته و آسیب‌های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم بهشهر در مجلس تصریح کرد: در موضوع تامین واکسن ستاد اجرایی فرمان امام گام‌های مثبتی را برداشته است و بر اساس آنچه که اعلام شده است در آینده نزدیک واکسن در داخل تامین خواهد شد. قطعا اطمینان مردم به واکسن‌هایی که در داخل کشور تولید می‌شود، بیشتر از واکسن‌های سایر کشور‌ها می‌باشد.

شریعتی در پایان تاکید کرد: باید با پشتیبانی از مسیر تولید واکسن در داخل کمک کنیم تا هرچه سریع‌تر به واکسن این بیماری دست یافته و جلوی شیوع این بیماری را بگیریم. تمام بخش‌ها لازم است که در این مسیر همکاری ویژه‌ای داشته باشند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: