تیتر امروز

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.
یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

مطلبی که می‌خوانید نه یک داستان تخیلی است نه قصه و نه رویا، بلکه روایت اتفاقی است واقعی از آن دست اتفاق‌هایی که می‌گویند شاید برای شما هم اتفاق بیفتد؛ این روایت تنها یک پیام دارد، کرونا را جدی...

:سخنگوی حزب اتحاد ملت گفت: در جریان اصلاحات هیچ بحثی در رابطه با علی لاریجانی و گفتگو با او مطرح نشده است.

کد خبر: ۷۸۰۳۸
۱۵:۴۷ - ۲۶ آذر ۱۳۹۹

رایزنی و تعامل لاریجانی و سیدمحمد خاتمی صحت دارد؟

 

دیدارنیوز ـ «حسین نورانی نژاد»، سخنگوی حزب اتحاد ملت، در رابطه با برخی اخبار که در مورد کاندیداتوری علی لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰ از سوی جریان اصلاح طلب و تعامل او با رئیس دولت اصلاحات در انتخابات آتی، گفت: برخی خبرسازی کردند که رئیس دولت اصلاحات با علی لاریجانی نشستی داشته و برای انتخابات ۱۴۰۰ با او تعامل کرده، مشهود و بدیهی است که این اخبار واقعیت ندارد و کذب است.

او تاکید کرد: تا زمانی که تکلیف جریان اصلاحات و سازوکار آن‌ها در انتخابات مشخص نشود و فضای انتخابات هم شفاف نباشد، شاهد اینگونه شایعات خواهیم بود.

عضو حزب اتحاد ملت تاکید کرد: طی روز‌های اخیر خبر‌های اینچنینی بسیار حواشی ایجاد کرده، اما صرفا خبر تعامل رئیس دولت اصلاحات با لاریجانی به طور واضح کذب است.

او اضافه کرد: در جریان اصلاحات هیچ بحثی در رابطه با علی لاریجانی و گفتگو با او مطرح نشده است.

نورانی نژاد خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم لاریجانی هم علاقه‌ای داشته باشد در اردوگاه اصلاح طلبی برای انتخابات ۱۴۰۰ حضور پیدا کند.

او ادامه داد: جناحی که علی لاریجانی متعلق به آن است قابل احترام است، اما این جناح، اصلاح طلبی نیست.
 
برچسب ها: انتخابات 1400
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: