تیتر امروز

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

پادشاه بحرین امروز (دوشنبه) در نخستین تماس تلفنی با رئیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد، کشورش تمایل دارد روابط حسنه‌ای با همه در راستای "خدمت به صلح منطقه" داشته باشد.

کد خبر: ۷۷۸۶۷
۱۶:۵۷ - ۲۴ آذر ۱۳۹۹
نخستین گفت‌وگوی تلفنی رئیس رژیم صهیونیستی و پادشاه بحرین
 
دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری رسمی بحرین "بنا"، در این تماس تلفنی که از سوی روون ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی با حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه بحرین گرفته شد، ریولین روز ملی بحرین و سالروز بر تخت نشستن بن عیسی را تبریک گفت.

در این گفت‌وگوی تلفنی که از زمان توافق صلح میان دو طرف نخستین بار است، ریولین تحول روابط منامه و تل آویو را ستود و ابراز امیدواری کرد که این صلح در "خدمت به مردم دو طرف و تقویت امنیت و ثبات منطقه" نقش داشته باشد.

پادشاه بحرین هم از رئیس رژیم صهیونیستی بابت این تماس تلفنی سپاسگزاری کرد و گفت، کشورش تمایل دارد در راستای روند صلح منطقه و منافع کشورها و ملت‌های آن با همه روابط حسنه‌ای داشته باشد.

بحرین و رژیم صهیونیستی ماه سپتامبر توافقنامه صلح میان خود را امضا کردند و بعد هم نخستین توافقنامه‌های همکاری میان دو طرف امضا و سفرهای متقابل شروع شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: