تیتر امروز

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن
افاضات اضافه

‌می‌خوای بکن می‌خوای نکن

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت به رابطه خاص بین عوام و خواص و علاقمندان به خواصیت پرداخته و شعر جالبی سروده است.
مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی
آخرین مناظره انتخاباتی در برنامه زاویه دیدارنیوز، + گزارش عکس

مشارکت در انتخابات؛ آری، نه!، با حضور مریم اشرفی گودرزی و حسین نقاشی

مناظره آخر؛ در برنامه زاویه دیدارنیوز دو فعال سیاسی از دو جریان شناخته شده کشور درباره جمهوریت، اسلامیت، استقلال، آزادی و انتخابات و همچنین دلایل خود در مورد مشارکت یا عدم مشارکت بحث و گفت‌وگو...
نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود
دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی در برنامه رکن سه دیدارنیوز+ گزارش عکس

نماینده پیشین مجلس: درباره وعده ۴ میلیون مسکن سکوت کردند/ انتخابات نوعی تجدید بیعت است/ قدرت نه گفتن را پیدا کنیم/ یکی از نزدیکان فقیه شورای نگهبان در کار فروش صلاحیت بود

در دومین قسمت از گفت‌وگو با محمود صادقی، نماینده پیشین مجلس درباره شورای نگهبان، نظارت استصوابی، فهرست روزنه‌گشایی اصلاح‌طلبان و میانه‌روها، انتخابات مجلس دوازدهم و آینده ایران صحبت کردیم.

عرف: احزاب وارد موضوع انتخابات۱۴۰۰ شوند

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات و حضور مردم، ضامن اقتدار و ثبات کشور است، گفت: انتظار داریم گروه‌های سیاسی برای رونق بخشی به انتخابات وارد فعالیت‌ها شوند.

کد خبر: ۷۷۵۴۱
۰۸:۵۳ - ۲۰ آذر ۱۳۹۹
دیدارنیوز - جمال عرف  در دومین نشست هم‌اندیشی دبیران کل احزاب و گروه‌های سیاسی کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد با اشاره به این که در آستانه برگزاری انتخابات سراسری ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم؛ گفت: انتخابات، بهار احزاب و گروه‌های سیاسی است و انتظار داریم گروه‌های سیاسی برای رونق بخشی به انتخابات وارد فعالیت ها شوند.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه امسال با پدیده کرونا در مساله انتخابات مواجه هستیم: افزود: طبق آخرین نظرات و دیدگاه‌های کارشناسان وزارت بهداشت، بیماری کرونا تا سال آینده هم وجود دارد بنابراین  وزارت کشور تمهیدات لازم را در دستور کار قرار داده است.

معاون سیاسی وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت‌های خود به فراخوان مهم روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور در خصوص انتخابات ۱۴۰۰ در شرایط کرونا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تا امروز دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خوبی راجع به برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ از دانشگاهیان، نخبگان و اندیشه ورزان این عرصه شاهد بودیم و تلاش داریم با بهره گیری از نظرات نخبگان، شرایط مناسبی را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات ۱۴۰۰ فراهم سازیم.

معاون سیاسی وزیر کشور همچنین با اشاره به اهمیت مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: رهبری معظم انقلاب همواره بر مساله مشارکت و حضور پرشور مردمی در انتخابات تاکید دارند و امروز باید با فصل الخطاب قرار دادن دیدگاه‌های مقام معظم رهبری، همه تلاش و حرکتمان معطوف به مشارکت بیشتر مردم در انتخابات باشد.

عرف در پایان خاطرنشان کرد: همه ما در یک کشتی نشسته ایم و باید با هم افزایی ظرفیت‌ها به سمتی حرکت کنیم که در کشور آرامش، انسجام و ثبات بیشتر شود و در نظر داشته باشیم که مساله انتخابات و حضور مردم، ضامن اقتدار و ثبات کشور است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی