تیتر امروز

کد خبر: ۷۷۲۸۱
۱۳:۴۸ - ۱۶ آذر ۱۳۹۹
دیدارنیوز - محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در یادداشتی تلگرامی با عنوان «با اطلاع می‌گویم» نوشت:

۱-دو روز پیش نوشتم ادعای رئیس محترم مجلس در باره تایید مصوبه مجلس توسط شورای عالی امنیت ملی ناراست است. یکی از روزنامه نگاران نجیب که چندماهی است به لشکر مشاوران آقای قالیباف پیوسته واکنش نشان داد.

صدالبته که کار او بسیار حرفه ای است و حتی اگر “به فرموده ” نباشد، کمترین وظیفه ای است که یک مرئوس برای رئیسش انجام داده است. چه کسی توقع دارد این برادر عزیز نان رئیس مجلس را بخورد ، اما حلیم مرا هم بزند؟!

از او و دیگر دوستان و عزیزانی که از عالم روزنامه نگاری درآمده و به شغل و میز و مقامی رسیده اند اصلا توقع ندارم مانند گذشته شان بیندیشند و رفتار کنند.هم میزشان مبارکشان باشد و هم ادای تکلیفشان مقبول رئیس شان.

۲- لابد مبنای حرف این عزیز بیانیه ای است که دیروز دبیرخانه محترم شورای عالی امنیت ملی منتشر کرده است. من ۹بار – دقیقا به همین تعداد – آن را خواندم و هر بار بیش از دفعه قبل به این نتیجه رسیدم که حرف قبلی ام دقیق و درست بوده و دست برقضا بیانیه دبیرخانه هم بر آن صحه می گذارد. در واقع در این بیانیه، احتمالا به سهو ،دبیرخانه شورا خودش را به جای شورای عالی معرفی کرده که البته یک اشتباه اداری و قابل برگشت است.

وقتی رئیس شورای عالی امنیت ملی، منتقد بیانیه دبیرخانه است و آن را صریحا می گوید و تلویزیون هم پخش می کند ،معنایش این است که یک جای کار عیب دارد.

البته اگر مصلحت های دیگری وجود دارد که دانستنش بر امثال من روا نیست ( و ممکن است کاملا منطقی هم باشد) از دایره حرفه من خارج است و در باره اش اظهارنظر نمی کنم.

۳- امروز صبح دیدم عزیزان روزنامه کیهان هم با نقل مطلب جناب مشاور رئیس مجلس،تفقدی هم به حقیر داشته اند و مرا به دروغگویی متهم کرده اند.

به این دوستان که یقین دارم تنها بنا بر تکلیف شرعی شان قلم می زنند عرض می کنم من حتی در روزگارانی که در کیهان بودم یک خبر دروغ منتشر نکرده ام.

تقوا تکه پاره نمی کنم اما عرض می کنم هنوز به قیامت اعتقاد دارم و هفته ای دوسه بار آن بخش از ذکر تلقین میت را که مرگ و سوال قبر و محشورشدن و عذاب جهنم و… را توی سر آدم می کوبد می خوانم. و هر بار که می خوانم به خودم قول می دهم برای دنیای دیگران جهنم نروم.

عزیزانم، هرگز شرافت قلم را فدای خوشامد این و آن نکردم و هرگز در این حرفه دروغ ننوشتم، حتی در روزگاری که دروغ گفتن “سکه رایج” بود و هست، بین ما اصولگراها
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: