تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...
کد خبر: ۷۷۲۶۶
۱۲:۲۵ - ۱۶ آذر ۱۳۹۹
دیدارنیوز ـ بهیار سلمیانی: شیر که باشی فرزندانت و نزدیکانت و دوستانت و ایل و تبارت و ملتت هم از تو یاد می‌گیرند؛ طبیعی است آنها که به تو نزدیکترند بیشتر یاد می‌گیرند. زینب سلیمانی فرزند شیر بیشه ایل سلیمانی به نمایندگی از خانواده‌اش همانگونه که از اسمش هویداست زینت پدر شد و اجازه نداد بودجه‌ای از بیت‌المال نحیف و آسیب پذیر جمهوری اسلامی در این شرایط سخت و اضطرار مردم به بنیاد سلیمانی تخصیص دهند. این مناعت طبع و این بزرگ منشی را حاج قاسم به ارث گذاشته او که منزل شخصی خود را در کرمان به حسینیه تبدیل کرده او که نوشته مرا در کنار شهیدان همرزمم به یادگار به خاک بسپارید و او که نوشته روی سنگ قبرم بنویسید سرباز قاسم سلیمانی؛ او که درب خانه‌اش به روی همه باز بوده او که تلفنش را همه سران ایلیات و عشایر و همه چوپانان ایل هم داشته‌اند و مادرش تا این سال‌های آخر حیات پل دسترسی به او بوده است؛ او که غم مردم داشته و گره گشای همه در حد توان خویش بوده امروز نیز خانواده‌اش احساس می‌کنند باید در سختی‌ها کنار مردم باشند. باری بر دوش آنها نگذارند. ایکاش این همه بنیاد و نهاد فرهنگی از این خانواده بیاموزند.

ده‌ها ردیف در بودجه وجود دارد که اگر نبود و نباشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد. قریب یک‌سال است کعبه تعطیل است هیچکس هم از خدا رویگردان نشده و تعداد کفار هم بیشتر نشده حالا در جمهوری اسلامی ده‌ها بنیاد تشکیل و هر کس هم توانسته از صدراسلام تاکنون اسمی یافته و بنیادی ساخته و ردیفی گرفته و معدنی و امتیازی فراهم آورده و فامیل را در آن گرد آورده است. برای ملت هم ثمری نداشته است. ای کاش همه از این خانواده یاد بگیرند با مردم باشند نه بر مردم؛ البته با مردم بودن خیلی هزینه دارد. یک دو راهی‌هایی پیش می‌آید که باید با مردم باشی یا بر مردم و برای ماندن در کنار مردم باید سختی کشید و غم آنان را خورد و در کنارشان در غم و شادی بود اما باور کنید عزت در دستان خداست و با اندیشه پاک و کار نیک اوج می‌گیرد. حاج قاسم شیر ایل بزرگ سلیمانی به پاس خدمت به مردم عزیز شد و عزیزتر خو‌اهد شد. یادش بخیر؛ راهش ماندگار.

نماینده مجلس ششم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: