پوشش ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در دیدار

دیدار از این پس در سلسله برنامه‌هایی به پوشش ویژه رخداد‌های انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خواهد پرداخت. در نخستین برنامه حامد سیاسی راد در گزارشی نگاهی انداخته است به مهم‌ترین تحرکات انتخاباتی جناح‌های سیاسی و نام‌های مطرح شده و دلایل سردی و ابهام در فضای رقابت‌های انتخاباتی.

کد خبر: ۷۶۹۵۱
۱۹:۴۱ - ۱۱ آذر ۱۳۹۹

تیتر امروز

کتایون سپهری: خلاقیت یعنی از اقیانوس قرمز به اقیانوس آبی برویم!
دیدار کار و خلاقیت ـ قسمت ششم

کتایون سپهری: خلاقیت یعنی از اقیانوس قرمز به اقیانوس آبی برویم!

سلسله برنامه‌های دیدار، کار و خلاقیت با همکاری مشترک آکادمی دوکسو و مجموعه رسانه‌ای دیدار با محوریت مسئله خلاقیت تهیه می‌شود. ششمین قسمت این برنامه به گفتگو با کتایون سپهری مدیر عامل شتابدهنده...

دیدارنیوز: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران معمولا از ماه‌ها قبل آغاز می‌شود و گروه‌های مختلف سیاسی و نامزد‌های متفاوت گام به صحنه انتخابات می‌گذارند. اگرچه نامزد‌های نهایی حاضر در صحنه انتخابات تنها چند هفته قبل از انتخابات و بعد از گزینش شورای نگهبان مشخص خواهد شد؛ اما این مسئله در ادوار قبل مانع از طرح نام‌های مختلف و آغاز رقابت انتخاباتی نبوده است.


این بار اما به نظر فضای رقابت‌های انتخاباتی سردتر و بسیار پر ابهام‌تر از قبل است. چند ماه مانده به انتخابات تکلیف هیچ گروه سیاسی روشن نیست و هیچ یک از اردوگاه‌های چپ و راست حتی در مورد قواعد رسیدن به نامزد نهایی با هم اجماعی ندارند. با این حال البته نام‌های متعددی هم مطرح شده است بدون آن که جنب و جوش سیاسی و رسانه‌ای مهمی را، حداقل تا این جای کار، بتوان رصد کرد.


گزارش حامد سیاسی‌ راد که نخستین گزارش از سلسله گزارش‌های تصویری دیدار در مورد این انتخابات است، ضمن مرور مهم‌ترین اتفاقات و نام‌های مطرح شده برای انتخابات ۱۴۰۰ نگاهی دارد به دلایل ابهام و سردی فضای رقابت انتخابات ۱۴۰۰.

این گزارش را در ادامه می‌بینید. 

 

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: