تیتر امروز

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.
یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

مطلبی که می‌خوانید نه یک داستان تخیلی است نه قصه و نه رویا، بلکه روایت اتفاقی است واقعی از آن دست اتفاق‌هایی که می‌گویند شاید برای شما هم اتفاق بیفتد؛ این روایت تنها یک پیام دارد، کرونا را جدی...

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت با تسلیت شهادت محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشورمان گفت: قطعا متجاوز تنبیه خواهد شد، اما نه در زمین بازی که او تعریف کند.

کد خبر: ۷۶۷۰۶
۱۵:۰۰ - ۰۸ آذر ۱۳۹۹

ربیعی:متجاوز قطعا تنبیه خواهد شد، اما نه در زمین بازی که او تعریف می‌کند

 

دیدارنیوز ـ «علی ربیعی» روز شنبه در رشته توییتی در پی شهادت رییس فقید سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح نوشت: شهادت محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته کشورمان به ملت ایران، جامعه علمی و خانواده وی تبریک و فقدان وی را تسلیت می‌گویم.

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری تصریح کرد: قطعا متجاوز تنبیه خواهد شد، اما نه در زمین بازی که او تعریف کند.

ربیعی یادآورشد: دشمنان تروریست با توجه به فعل و انفعالات یک ماه اخیر اهدافی همچون برهم زدن آرامش روانی جامعه، ایجاد سردرگمی در استراتژی ایران، به هم زدن امنیت منطقه، به هم خوردن فضای امنیت جهانی باتوجه به تغییرات احتمالی آتی در سیاست‌های بین‌المللی را دنبال می‌کنند.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: این حق برای ملت ایران باقی است که براساس استراتژی مشخص معطوف به منافع و عزت ملی، پاسخی قاطع که تعیین کننده ابعاد، زمان و مکان آن خواهد بود، بدهد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: