حزب الله لبنان در بیانیه‌ای به شهادت دانشمند صنعت دفاعی ایران واکنش نشان داد و اعلام کرد که در برابر توطئه‌های خارجی با قدرت در کنار ایران می‌ایستد.

کد خبر: ۷۶۶۶۶
۱۱:۰۷ - ۰۸ آذر ۱۳۹۹

تیتر امروز

کتایون سپهری: خلاقیت یعنی از اقیانوس قرمز به اقیانوس آبی برویم!
دیدار کار و خلاقیت ـ قسمت ششم

کتایون سپهری: خلاقیت یعنی از اقیانوس قرمز به اقیانوس آبی برویم!

سلسله برنامه‌های دیدار، کار و خلاقیت با همکاری مشترک آکادمی دوکسو و مجموعه رسانه‌ای دیدار با محوریت مسئله خلاقیت تهیه می‌شود. ششمین قسمت این برنامه به گفتگو با کتایون سپهری مدیر عامل شتابدهنده...

حزب الله لبنان: در برابر توطئه‌های خارجی کنار ایران می‌ایستیم

 

دیدارنیوز ـ به نقل از العهد، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای در واکنش به ترور دیروز «محسن فخری زاده» گفت که مقاومت لبنان برای مقابله با توطئه‌های خارجی به همراه برخی از کشور‌های منطقه در کنار ایران می‌ایستد.

در این بیانیه آمده است که ایران جنایتکاران را شناسایی و دست متجاوزان و عاملان جنایت ترور شهید فخری زاده را قطع خواهد کرد.

پیش از این بیانیه هم شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان شهادت فخری زاده دانشمند ایرانی به دست ایادی آمریکا و اسرائیل را به حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای مقام معظم رهبری، وزارت دفاع و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت ایران تسلیت گفت و این جنایت را بخشی از نبرد علیه ایران، منطقه و فلسطین دانست.

شیخ نعیم قاسم در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد که حزب الله همیشه برای هر رویارویی آماده است و اسرائیل خوب می‌داند که اقدامی از سوی این رژیم عواقب و پیامد‌های بزرگی برای این رژیم به همراه دارد.

بعد از ظهر روز جمعه عناصر تروریست مسلح، خودرو حامل فخری زاده را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست‌ها، وی به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و این مدیر خدوم و خدمتگزار عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: