تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به توزیع روزانه ۳۰۰ تُن مرغ گرم در بازار گفت: قیمت کنونی مرغ به زودی شکسته می‌شود.

کد خبر: ۷۶۵۳۴
۱۵:۵۶ - ۰۵ آذر ۱۳۹۹

معاون استانداری تهران:قیمت کنونی مرغ به زودی شکسته می‌شود/ توزیع روزانه ۳۰۰ تُن مرغ گرم

 

دیدارنیوز ـ حشمت الله عسگری ظهر چهارشنبه در حاشیه کمیسیون تنظیم بازار استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به توزیع روزانه ۳۰۰ تُن مرغ گرم در بازار اظهار داشت: قیمت کنونی مرغ به زودی شکسته می‌شود.

عسگری با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ گونه محدودیتی در تأمین مرغ استان تهران وجود ندارد گفت: سازمان جهاد کشاورزی برای تأمین نهاده‌های مورد نیاز مرغداران به طور جدی ورود کرد و و رشد مناسب جوجه ریزی‌ها را در استان شاهد بودیم که در نتیجه این اقدامات در حال حاضر مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بیان داشت: روند عرضه مرغ گرم در استان به سرعت در حال افزایش بوده و انتظار است با این روند قیمت کنونی مرغ گرم در بازار به زودی شکسته می‌شود.

وی در ادامه به توزیع مرغ منجمد همراه با توزیع مرغ گرم نیز اشاره کرد و عنوان داشت: با این اقدام مشکل حل خواهد شد و قیمت مرغ به زودی در این استان تعدیل می‌شود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: