سرمربی تیم فوتبال پورتو درباره حضور نداشتن مهدی طارمی در ترکیب اصلی تیمش برای چندمین بار واکنش نشان داد.

کد خبر: ۷۶۵۰۲
۱۳:۰۲ - ۰۵ آذر ۱۳۹۹

تیتر امروز

پشت کلمات خشکسالی و ترسالی قایم می شویم
یک اقلیم شناس در گفتگو با دیدار:

پشت کلمات خشکسالی و ترسالی قایم می شویم

بارش‌های سال گذشته بسیاری را امیدوار کرده بود که ایران وارد دوره ترسالی شده است. یک اقلیم شناس در گفتگو با دیدار تاکید دارد که مشکل اصلی نه خشکسالی و ترسالی که رفتار نادرست ما با طبیعت است.
چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟
دیدار آدینه ۳۲

چهار سال با دونالد ترامپ؛ این مرد با جهان چه کرد؟

آن چه در ۴ سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ رخ داد، عجیب، خنده‌دار، بهت‌آور، مشمئزکننده، فاجعه‌بار و ... بود. این مرد سیمای آمریکا و جهان را عوض کرد و زیان‌هایی به بار آورد که قابل جبران نیست.
فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی
سینما با چاشنی تفکر

فساد نفوذی‌ها به روایت اسکورسیزی

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

سرمربی پورتو: طرفداران طارمی وحشتناک هستند!

 

دیدارنیوز ـ مهدی طارمی یکی از پرطرفدارترین بازیکنان تیم فوتبال پورتو است و از زمان حضور در این تیم با درخواست‌های زیادی برای بازی او در ترکیب تیم روبرو شد.

سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو در پاسخ به این سوال که مهدی طارمی و مارگا از ابتدا در ترکیب تیمشان قرار بگیرند و این زوج را در بازی‌های پورتو انتخاب کند گفت: این طرفداران چه کسانی هستند، آیا آن‌ها اهل ایران هستند؟ این طرفداران وحشتناک هستند و آیا تونی مارتینس و اوانیلسون حساب نمی‌کنند؟ من دو مهاجم دیگر در ترکیب تیم دارم. این دو هم بازیکنان خوبی هستند. این نظر مربی است که باید بتواند ترکیب خود را برای بازی‌های خود داشته باشد و هیچ‌کس به اندازه مربی نمی‌تواند ترکیب خود را بشناسد و برای بازی‌های خود این ترکیب و بازیکنان را انتخاب کند.
 
منبع: ایلنا
برچسب ها: فوتبال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: