تیتر امروز

معاون مهندسی نیروی انتظامی در نشست با رییس سازمان جنگل‌ها بر همکاری مشترک ناجا با منابع طبیعی برای برخورد با متخلفان اراضی ملی و قاچاقچیان چوب تاکید کرد.

کد خبر: ۷۶۴۵۵
۱۷:۰۰ - ۰۴ آذر ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ سردار محمدرضا اسحاقی در نشست هم اندیشی با مسعود منصورگفت: عرصه‌هایی که در اختیار نیروی انتظامی است برای حفظ و نگهداری و ایجاد فضای سبز نیازمند آموزش از سوی منابع طبیعی است. از این رو همکاری‌های دوجانبه در زمینه فرهنگسازی برای حفظ منابع طبیعی و فضای سبز بسیار موثر خواهد بود.

معاون مهندسی نیروی انتظامی افزود: با توجه به گستردگی عرصه‌های منابع‌طبیعی حوادث مختلفی آن را تهدید می‌کند که نیازمند همکاری‌های مشترک است.

در ادامه منصور گفت: یگان حفاظت منابع طبیعی در سراسر کشور با گشت و مراقبت شبانه‌روزی از منابع طبیعی حفاظت می‌کند.

وی افزود: ساماندهی حافظان منابع طبیعی در دستور کار سازمان جنگل‌ها قرار دارد و نیرو‌های حفاظتی در سراسر کشور با لباس متحدالشکل و مجهز به امکانات حفاظتی با خودروی آرم‌دار به گشت و مراقبت در جنگل‌ها و مراتع می‌پردازند.

رییس سازمان جنگل‌ها از همکاری ناجا با منابع طبیعی استقبال کرد و گفت: عرصه‌های منابع‌طبیعی بسیار وسیع و گسترده است و منابع طبیعی بدون مشارکت مردم و حمایت‌های قضایی و پشتیبانی نیروی انتظامی در صیانت از جنگل‌ها و مراتع نمی‌تواند به موفقیت دست یابد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، توسعه همکاری‌ها و هماهنگی برای تشدید اقدامات حفاظتی عرضه‌های منابع‌طبیعی، توسعه زراعت چوب و فضای سبز در اراضی در اختیار نیروی انتظامی از مهمترین محور‌های این نشست بود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: