خبرهایی از واکنش فائزه هاشمی به فراخوان پیاده‌روی اعتراضی علیه رئیس‌جمهور در قم با مضمون زیر در حال انتشار است.

کد خبر: ۷۶۴۴۷
۱۵:۱۷ - ۰۴ آذر ۱۳۹۹

تیتر امروز

پرونده عیسی شریفی؛ پاشنه آشیل قالیباف

پرونده عیسی شریفی؛ پاشنه آشیل قالیباف

اطلاعات چندانی در مورد پرونده عیسی شریفی منتشر نشده است. اما به نظر این پرونده نمادی از یک سبک مدیریتی در کشور است. سبکی که علی‌رغم دستاوردهایش به تدریج به پاشنه آشیل مدیران مبدل می‌شود.
واکنش فائزه هاشمی به فراخوان پیاده‌روی اعتراضی علیه رئیس‌جمهور در قم
 
دیدارنیوز ـ این دعوت به راهپیمایی اعتراضی یک حرکت نمایشی و تبلیغاتی است. آنانی که این مراسم‌ها را سازماندهی می‌کنند هدفی جز انحراف افکار عمومی ندارند.
 
آن‌ها قبلا چنین ادعایی را مطرح کرده بودند، اما نتیجه آن چه شد؟ مشخص نیست چرا با وجود ناکامی‌های همیشگی باز هم ادعا‌های تکراری دارند.

برخی نمایندگان قم در مجلس ادعا‌های شعاری و تبلیغاتی مطرح می‌کنند و خودشان بهتر از هر فرد دیگری به نادرست بودن این ادعا‌ها آگاهی دارند و تنها می‌خواهند ناکارآمدی خودشان را پنهان کنند.

دلواپسان درصدد هستند با اینگونه اقدامات به جمع‌آوری رای برای کاندیدای خودشان در انتخابات ریاست‌جمهوری بپردازند و بگویند دولت ما بهتر از دولت‌های گذشته است، اما این روش دیگر منسوخ شده و بار‌ها شکست این ترفند را تجربه کرده‌اند چراکه جامعه مانند آن‌ها فکر نمی‌کند و دعوت به راهپیمایی و اعتراض تنها نشان‌دهنده عدم درک دقیق آن‌ها از شرایط کشور است.

این مخالفان دولت به‌خوبی می‌دانند استیضاح روحانی شدنی نیست و تنها برای جلب مخاطب و رای آن‌ها اینچنین به فرافکنی می‌پردازند. 

فائزه_هاشمی
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: