تیتر امروز

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.
یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

مطلبی که می‌خوانید نه یک داستان تخیلی است نه قصه و نه رویا، بلکه روایت اتفاقی است واقعی از آن دست اتفاق‌هایی که می‌گویند شاید برای شما هم اتفاق بیفتد؛ این روایت تنها یک پیام دارد، کرونا را جدی...

یک وزیر کابینه اسرائیل و عضو حزب لیکود گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر دیدار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ولیعهد سعودی در خاک عربستان را تایید کرد.

کد خبر: ۷۶۳۴۰
۱۵:۰۳ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹

تایید دیدار نتانیاهو و بن سلمان توسط مقام صهیونیست

 

دیدارنیوز ـ به نقل از روسیا الیوم، «یوآف گالانت»، وزیر آموزش اسرائیل و عضو حزب لیکود امروز -دوشنبه- گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر دیدار «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با «محمد بن سلمان»، ولیعهد سعودی در خاک عربستان را تایید کرد.

گالانت در پاسخ به پرسشی درباره دیدار سه‌جانبه نتانیاهو و بن سلمان با «مایک پمپئو» در شهر «نیوم» عربستان گفت: «در حقیقت این نشت روز گذشته برگزار و به طور رسمی اعلام شد، هر چند که تاکنون اخبار شبه‌رسمی در این‌باره منتشر شده بود. این موضوع بسیار اهمیت دارد.»

رسانه‌های اسرائیل پیش از این اعلام کردند که نتانیاهو به همراه «یوسی کوهن»، رئیس موساد روز گذشته به طور مخفیانه به شهر نیوم عربستان سفر و با پمپئو و بن سلمان دیدار کردند.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: