تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی، مطالب منتشر شده در شبکه‌های مجازی با نام "سرهنگ مصطفی دبیری از ناجا" را تکذیب کرد.

کد خبر: ۷۶۳۱۷
۱۲:۵۲ - ۰۳ آذر ۱۳۹۹

تکذیب مطلب منتشره درباره نوعی استامینوفن به نقل از یک مقام انتظامی

 

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه خبری پلیس اخیرا مطلبی با عنوان «هموطنان گرامی! طبق اطلاعیه بیمارستان الزهرا تهران، قرص استامینوفن جدیدی وارد بازار شده که در زیر آن به صورت ریز نوشته شده "دگلوفین" یا "باکلوفن"به هیچ وجه، استفاده نکنید که ظرف مدت ۷۲ ساعت، صد در صد سبب "مرگ" می‌شود. لطفأ اطلاع رسانی کنید. خواهشاً کپی کنید تا همه در جریان باشند. رفع خطر احتمالی واجب شرعی و اخلاقی است. لطفأ اطلاع رسانی کنید. به نظر می‌رسد این قرص؛ سمی و .. فقط زود بفرستید، توی هرگروهی که هستید، هرکه برات مهمه اینو براش بفرست، سرهنگ مصطفی دبیری» در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است.

سرهنگ سید احمد خسروی - رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا - ضمن تکذیب این خبر و با توصیه به مردم در عدم توجه به شایعات اعلام کرد: اقدامات لازم برای بررسی و شناسایی عامل یا عوامل انتشار این اخبار کذب در دستور کار است و با انتشار دهندگان مطالب کذب در فضای مجازی برخورد می‌شود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: