تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

رسانه‌های لبنانی اعلام کردند که پس از فرار ده‌ها زندانی از یکی از زندان‌های منطقه «بعبدا» از توابع استان «جبل» لبنان، چندین تن کشته شدند.

کد خبر: ۷۶۱۷۲
۱۴:۳۷ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹

فرار ده‌ها زندانی لبنانی از زندان «بعبدا» و کشته شدن چند تن از آن‌ها

 

دیدارنیوز ـ به نقل از سایت عربی ۲۱، سایت‌های لبنانی اعلام کردند، حدود ۷۰ زندانی توانستند صبح امروز (شنبه) از زندان «بعبدا» از توابع استان «جبل» واقع در شرق بیروت فرار کنند، پنج تن از زندانیان با استفاده از سرقت یک دستگاه تاکسی و رانندگی با سرعت بالا و دیوانه وار با یک درخت برخورد کردند و در نتیجه این سانحه تمامی سرنشینان این خودرو کشته شدند.

نیرو‌های امنیتی لبنان اطراف زندان بعبدا و مناطق اطراف آن را محاصره کرده و بخش اطلاعات نیرو‌های امنیت داخلی کشور برخی از فراری‌ها را مجدداً بازداشت کرد و دادستان کل منطقه «جبل» لبنان تحقیقات مستقیم را در خصوص فرار دسته جمعی زندانیان آغاز کرده است.

از زمان شیوع ویروس کرونا گروهی از زندانیان در بازداشتگاه‌های مختلف لبنان دست به اعتصاب و تحصن زدند و خواستار اقدامات مربوط به بهداشت در داخل سلول‌ها شدند.
 
منبع: ایسنا
برچسب ها: لبنان کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: