تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

ماموران پلیس یک کارگاه غیربهداشتی تولید ماسک را در شرق تهران شناسایی و پلمب کردند.

کد خبر: ۷۵۹۹۵
۱۵:۲۵ - ۲۸ آبان ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ چند روز پیش خبری در مورد تبدیل پارکینگ یک ساختمان به کارگاه تولیدی ماسک به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مخابره شد که در جریان آن ماموران کلانتری مجیدیه رسیدگی به آن را در دستور کار خود قرار دادند.

با حضور ماموران در محل و انجام تحقیقات نامحسوس مشخص شد گزارش واصله صحت دارد و فردی با تبدیل پارکینگ ساختمانش به کارگاه تولید ماسک، اقدام به عرضه این محصولات در بازار نیز کرده است که در همین راستا هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام شده و ماموران در عملیاتی با حضور در این محل نسبت به پلمب آن اقدام کردند.

همچنین عوامل انتظامی اقدام به بازدید از این محل نیز کردند که در جریان آن ۱۷۷ هزار ماسک غیربهداشتی که در این کارگاه تولید شده و در آستانه ورود به سیستم توزیع بود، کشف و ضبط شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که مالک این کارگاه که فاقد هرگونه مجوز بود دستگیر شد و در جریان بازجویی‌ها به عدم دریافت مجوز اعتراف کرد. برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار