تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

رسانه های عبری گزارش دادند، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی ماه دسامبر به امارات می رود. این نخستین سفر نتانیاهو به ابوظبی است.

کد خبر: ۷۵۸۵۵
۰۸:۳۰ - ۲۷ آبان ۱۳۹۹
نتانیاهو ماه دسامبر به امارات می رود
 
دیدارنیوز - به نقل از القدس العربی، روزنامه "یدیعوت آحارونوت" دوشنبه شب اعلام کرد سفر آینده نتانیاهو به دعوت رسمی محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی انجام می شود.

 این روزنامه عبری زبان نوشت که پیش بینی می شود نتانیاهو برای اولین بار با هواپیمای جدید "صهیون وینگ" اختصاص داده شده برای نخست وزیر رژیم صهیونیستی به امارات پرواز کند که هزینه آن ۷۵۰ میلیون شکل (۲۲۳ میلیون دلار) است.
وب سایت عبری "والا" ماه گذشته به نقل از مقامات رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو مانع سفر وزرای کابینه خود به امارات قبل از سفر خود وی شده است.

این وب سایت با استناد به ۳ مقام که نامشان را فاش نکرد، نوشت که "تعدادی از وزرا با دفتر نتانیاهو تماس گرفته و وی را از علاقه خود برای بازدید از امارات و برگزاری جلساتی با همتایان خود مطلع کردند تا همکاری بین دو طرف افزایش یابد."
این وب سایت افزود: "در میان وزرایی که می خواستند به امارات سفر کنند ، وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی بود."

همین مقامات توضیح دادند که نتانیاهو پس از امضای توافق نامه عادی سازی روابط با امارات، مانع سفر آن ها به این کشور شده تا اولین سیاستمدار اسرائیلی باشد که به امارات متحده عربی سفر می کند و فقط پس از آن به وزرای دولت اجازه می دهد تا برای دیدار با همتایان خود به آنجا سفر کنند.

در ۱۲ اکتبر ، نتانیاهو تلفنی با محمد بن زاید گفتگو کرد و آنها برای دیدار با یکدیگر توافق و یکدیگر را دعوت به سفر کردند.
در ۱۵ سپتامبر ، امارات و بحرین دو توافق نامه عادی سازی کامل روابط با رژیم صهیونیستی را امضا کردند؛ اقدامی که فلسطینیان آن را خنجر از پشت و خیانت به آرمان فلسطین دانستند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار