رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۱۳۹ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی و دستگیری ۱۸ محتکر در سه هفته نخست آبان ماه در سراسر کشور خبر داد.

کد خبر: ۷۵۷۰۳
۱۲:۲۳ - ۲۵ آبان ۱۳۹۹
کشف بیش از ۱۳۹ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی در آبان ماه
 
دیدارنیوز - سردار محمدرضا مقیمی اظهارکرد: با توجه به تداوم افزایش شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه، مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در جهت رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با جمع آوری اطلاعات و انجام گشت زنی های هدفمند، افراد سودجو و اخلالگران در بازار توزیع اقلام بهداشتی و محل احتکار کالاها را شناسایی می کنند.

مقیمی درباره میزان کشفیات طی سه هفته گذشته (۳ تا ۲۰ آبان ماه) در سراسر کشوراظهارکرد: ماموران در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها بیش از ۱۳۹ هزار و ۱۰۰ عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۴۱ هزار و ۶۷۱ عدد انواع ماسک،۴۲۶۰ عدد انواع دستکش، انواع مواد شوینده، ۹۳ هزار و ۱۶۹ عدد لوازم بهداشتی و ۱۱ هزار و ۴۶۰ لیتر مواد ضد عفونی کننده را کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با بیان اینکه تجهیزات بهداشتی مکشوفه به وزارت بهداشت و در استان ها به دانشگاه های علوم پزشکی تحویل داده شد، گفت: در این رابطه ۱۱ واحد صنفی پلمب شد، ۱۸ محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس مقیمی با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و ضروری از مردم درخواست کرد در صورت اطلاع از احتکار هرنوع کالا بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: