تیتر امروز

شیطان بازار خلازیل طی اجرای یک طرح ضربتی و مسدودسازی نقاط ورودی به این روزبازار توسط شهرداری منطقه ۱۹ تعطیل شد.

کد خبر: ۷۵۶۴۳
۱۴:۰۴ - ۲۴ آبان ۱۳۹۹

 

دیدارنیوز ـ علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ با بیان اینکه فروشندگان این بازار بیش از یک دهه است بساط خود را روز‌های جمعه در بازاری معروف به «شیطان بازار» در معرض فروش می‌گذارند، گفت: این روزبازار محل تجمع و کسب وکار افرادی است که بدون رعایت هیچ گونه پروتکل بهداشتی اجناس خود را که اغلب مشکوک به مسروقه هستند در معرض فروش گذاشته و علاوه بر اینکه فعالیت و تجمع آن‌ها تهدیدی برای شیوع کرونا محسوب می‌شود، آلودگی‌ها و مزاحمت‌هایی را نیز برای ساکنین این نقطه از شهر تهران به همراه دارند.

در همین راستا نیز طی هماهنگی‌های انجام شده برای جمع آوری و تعطیلی این روزبازار، نیرو‌های شهرداری این منطقه از ورود بیش از ۳۰۰۰ خودروی بساط گستر و خریداران به آن خودداری کردند و این بازار به طور کامل تعطیل شد.

وی با اشاره به مسدودسازی ۱۱ نقطه ورودی به جمعه بازار با استفاده از۱۰۰ بشکه ترافیکی، کاشن تانک و علائم ترافیکی و نیوجرسی، افزود: به منظور اجرای این طرح ویژه، ضمن استقرار ۲۰ خودروی پیکاپ شهرداری و یگان حفاظت، ۱۴ اکیپ گشت راهور، ۴ اکیپ گشت یگان حفاظت شهرداری و ۱۵۰ نیرو در محدوده این روزبازار مستقر شدند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، توکلی تاکید کرد: این طرح طی دوشب گذشته (از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه لغایت ۲۱ روز جمعه) با حضور و مشارکت فعال نیروی انتظامی، راهور، کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو، یگان حفاظت شهرداری تهران و شورایاران محله شهید کاظمی اجرا شد. به منظور اطلاع رسانی درخصوص تعطیلی این جمعه بازار ضمن اکران بنر در ۱۲ نقطه قبل از ورودی بازارچه، بنر‌هایی نیز در نقاط مسدود شده از روز‌های قبل نصب شده بود.
 
منبع: ایسنا
برچسب ها: بازار خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار