تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

به گفته مقامات هند و پاکستان بر اثر تبادل آتش توپخانه و سایر سلاح‌های سنگین در نوار مرزی دو کشور در ناحیه کشمیر حداقل ۱۰ غیرنظامی و پنج پرسنل نظامی کشته شده‌اند.

کد خبر: ۷۵۶۱۵
۱۰:۴۳ - ۲۴ آبان ۱۳۹۹

در کشمیر رخ داد؛ تبادل آتش میان هند و پاکستان ۱۵ کشته برجا گذاشت

 

دیدارنیوز ـ به نقل از رویترز، در یکی از خونین‌ترین درگیری‌های میان هند و پاکستان در سال جاری میلادی، بر اثر تبادل آتش توپخانه و سایر سلاح‌های سنگین در نوار مرزی دو کشور در ناحیه کشمیر حداقل ۱۰ غیرنظامی و پنج پرسنل نظامی کشته شده‌اند.

مقامات دولت هند گفته‌اند تبادل آتش توپخانه و سلاح‌های دیگر در نوار مرزی دو کشور پس از آن روی داد که ارتش هند عملیات نفوذی نیرو‌های پاکستان در مرز‌های شمالی ناحیه کشمیر را دفع کرد.

ارتش پاکستان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیرو‌های این کشور به شلیک بی‌دلیل و بی‌مهار ارتش هند پاسخ داده‌اند.

مقامات هند گفتند بر اثر این درگیری شش غیرنظامی، سه سرباز و یک نیروی مرزبانی این کشور کشته شده‌اند.

ارتش پاکستان نیز اعلام کرد که چهار غیرنظامی و یک سرباز آن کشور جان خود را از دست داده‌اند.

هند و پاکستان مدعی مالکیت کامل ناحیه مورد اختلاف کشمیر هستند. هر یک از دو کشور بخشی از این ناحیه را در کنترل خود دارد و دولت هند همواره پاکستان را به تحریک گروه‌های مسلح جدایی طلب و حمایت نظامی از آن‌ها متهم کرده است. در مقابل پاکستان این اتهام را رد و اعلام می‌کند که فقط از نظر معنوی و سیاسی از مردم کشمیر تحت کنترل هند حمایت می‌کند.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار