تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

وقت استیضاح وزیر اقتصاد نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: استیضاح وزیر اقتصاد توجیهی ندارد و کمکی هم به بازار سرمایه و سایر بخش‌ها نخواهد کرد. این استیضاح پیامد و آثاری خواهد داشت که به طور قطع مشکل آفرین خواهد بود.

کد خبر: ۷۵۵۱۲
۱۰:۵۱ - ۲۲ آبان ۱۳۹۹
وقت استیضاح وزیر اقتصاد نیست
 
دیدارنیوز - جعفر قادری با تاکید بر اینکه این شرایط، وقت استیضاح وزیر اقتصاد نیست، اظهار داشت: واقعیت این است که عملکرد وزارت اقتصاد در کنترل بازار سرمایه قابل قبول نبود و معتقدم حباب شکل گرفته در قیمت سهام، قابل جلوگیری بود. متاسفانه بازار سرمایه به درستی مدیریت نشد. در بخش مالیات هم نقدهایی به عملکرد وزارت اقتصاد وجود دارد اما معتقدم دیگر امروز وقتی برای استیضاح وجود ندارد و زمان مناسبی برای این اقدامات نیست.

وی ادامه داد: اگر استیضاح انجام شود هم افراد توانمندی به میدان نخواهند آمد و فرد توانمندی برای این مدت مسئولیت نمی‌پذیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس  تاکید کرد: همچنین تجربه نشان داده است که قطعا نمی‌توان برای چند ماه باقی مانده کار را با سرپرست ادامه داد.

قادری گفت: بنابراین با وجود تمام این موضوعات، استیضاح وزیر اقتصاد توجیهی ندارد و کمکی هم به بازار سرمایه و سایر بخش‌ها نخواهد کرد. این استیضاح پیامد و آثاری خواهد داشت که به طور قطع مشکل آفرین خواهد بود.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر