تیتر امروز

همزمان با امتناع رئیس جمهور کنونی آمریکا از قبول شکست در انتخابات ریاست جمهوری سه نوامبر، معاون رئیس جمهور برای سفری شخصی به فلوریدا می‌رود.

کد خبر: ۷۵۳۴۷
۱۰:۴۶ - ۲۰ آبان ۱۳۹۹
معاون ترامپ این روزها کجاست؟
 
دیدارنیوز - به نقل از پایگاه خبری هیل، مایک پنس، معاون رئیس جمهور فعلی آمریکا امروز (سه‌شنبه) به جزیره "سنیبل" در نزدیکی شهر " فورت مایرز" واقع در ایالت فلوریدا می‌رود؛ جایی که پنس پیشتر برای گذراندن تعطیلات به آنجا رفته بود. یکی از مشاوران اداره هوانوردی فدرال آمریکا اعلام کرد پنس احتمالا تا روز شنبه در این جزیره اقامت خواهد داشت.

این در حالی است که سخنگوی پنس به سوالات درباره اینکه آیا این تعطیلات پیش از انتخابات برنامه‌ریزی شده بود یا خیر پاسخی نداد.

پنس از بعد از صبح چهارشنبه که در کنار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ظاهر شد و ترامپ اشتباها مدعی پیروزی در انتخابات سه نوامبر شد، عمدتا در انظار عمومی دیده نشده است. در این مدت ترامپ و برخی متحدانش بدون ارائه سند و مدرک مدعی شده‌اند که تقلب گسترده در انتخابات سه نوامبر باعث پیشتازی جو بایدن، رقیب دموکراتش در چندین ایالت سرنوشت‌ساز شده است.

در همین حال پنس در حالی که حامی ترامپ بود از مطرح کردن چنین ادعاهایی حذر کرد.

پنس روز دوشنبه در توییتی نوشت: به تیم معاونت ریاست جمهوری گفتم تا زمانی که همه چیز کامل تمام نشود، هیچ چیزی تمام نشده است و ماجرای این انتخابات نیز تمام نشده است. رئیس جمهور ترامپ هرگز از مبارزه برای ما دست برنداشت و ما نیز تا زمانی که تک تک آرای قانونی شمارش نشوند به مبارزه ادامه خواهیم داد.

اما پنس همانند ترامپ این ادعا را که در انتخابات تقلب شده است، مطرح نکرد. وی همچنین برخلاف ترامپ وظایف روزانه خود را انجام داده است.   

ترامپ از پنجشنبه شب در ملاء عام صحبتی نکرده است و از آن زمان تاکنون هیچ رویداد عمومی در برنامه‌اش نداشته است. پنس عصر دوشنبه نشست نیروی ضربت ویروس کرونا را برگزار کرد.

براساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز، پنس احتمالا پس از گذراندن تعطیلات در فلوریدا، به ایالت جورجیا سفر می‌کند تا از سناتورهای جمهوری‌خواه ایالت جورجیا یعنی "دیوید پردو" و "کلی لوفلر" حمایت کند.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار