تیتر امروز

قاضی زاده هاشمی؛ توسعه برند شخصی با آگاهی از شرایط انتخابات!
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

قاضی زاده هاشمی؛ توسعه برند شخصی با آگاهی از شرایط انتخابات!

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دوازدهم به برند سیاسی امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی پرداخته...

تیم انتخاباتی دونالد ترامپ یکدیگر را به عنوان عامل شکست او در رقابت تنگاتنگ سوم نوامبر مقصر می‌دانند و ترکش اول هم به جارد کوشنر، داماد رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا اصابت کرده که به عنوان مشاور ارشد در کاخ سفید حضور دارد.

کد خبر: ۷۵۱۷۵
۱۱:۲۶ - ۱۸ آبان ۱۳۹۹
تیم انتخاباتی ترامپ، جارد کوشنر را مقصر باخت ترامپ می‌داند
 
دیدارنیوز - به نوشته روزنامه دیلی میل، جارد کوشنر نقش‌های متفاوتی در دنیای ترامپ ایفا کرده است؛ رئیس دوفاکتوی کارکنان، حفظ کننده حالات و رفتارهای این رئیس‌جمهوری، نفر اول در خاورمیانه، هماهنگ‌کننده تیم مقابله با کرونا و از همه مهمتر مغز متفکر پشت صحنه در کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰.

‌کوشنر از همان ابتدا به وضوح روشن ساخت که در تمام تصمیم‌گیری‌های انتخاباتی مهم، وقتی پای تضمین دور دوم ریاست جمهوری ترامپ مطرح باشد، مداخله دارد. «برد پارسکاله» مدیر کمپین سابق دونالد ترامپ به کوشنر گزارش می‌داد و از نیروهای وفادار به او به شمار می‌رفت.

جارد کوشنر در تمام صحنه‌ها در کنار رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا حاضر است. او در آخرین کمپین انتخاباتی ترامپ که دو روزه و در هفت ایالت بود، حضور داشت. ترامپ در یک گردهمایی کوشنر را به روی صحنه آورد، اما او بیشتر مواقع در پشت صحنه حاضر است و با دقت به هزاران حامی ترامپ که بدون حفظ فاصله اجتماعی در کنار هم ایستاده بودند، توجه می‌کرد.

حال با محرز شدن شکست انتخاباتی ترامپ، جمهوری‌خواهان موجی برای مقصر نشان دادن یکدیگر به راه انداخته‌اند. یکی از متحدان ترامپ به واشنگتن پست گفت: اگر این رئیس‌جمهوری پیروز می‌شد، کوشنر مستحق ستایش می‌شد، اما اگر او ببازد، او مستحق سرزنش است.  

اما یکی از مقام‌های ارشد دولت در گفت‌وگو با دیلی میل از کوشنر دفاع کرد. او گفت: انتظار می‌رفت کارزار انتخاباتی ترامپ با اختلاف زیاد شکست بخورد که به لطف زیر ساختی که کوشنر به راه انداخت، این تنها به چند هزار رای در چند ایالت کاهش یافت. اگر کوشنر نبود، نتیجه رقابت ۲۰۲۰ برای ترامپ بسیار بدتر می‌شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار