تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

هزاران شهروند اسرائیلی مخالف نتانیاهو شنبه شب با ابراز خرسندی از پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، خواهان برکناری نتانیاهو از قدرت شدند.

کد خبر: ۷۵۱۵۳
۰۹:۱۶ - ۱۸ آبان ۱۳۹۹
تظاهرکنندگان مخالف نتانیاهو: حالا نوبت توست کنار بروی!
 
دیدارنیوز - به نقل از اسپوتنیک، هزاران شهروند اسرائیلی مخالف با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شهر قدس نسبت به پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آنها با حمل پلاکاردهایی که بر روی آن عبارت «الان نوبت رفتن تو است» نوشته شده بود خواهان برکناری نتانیاهو شدند.

مخالفان نتانیاهو به رغم همه گیری کرونا اما به صورت هفتگی به خیابان‌ها می‌آیند تا خواسته خود برای کنار رفتن نتانیاهو به دلیل پرونده‌های فساد وی و سوء مدیریتش در خصوص بحران کرونا بیان کنند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از برجسته ترین همپیمانان نتانیاهو به حساب می‌آمد که به وی برای غلبه بر بحران‌های داخلی‌اش که چیزی نمانده بود باعث کنار زدن وی از قدرت طی ماه‌های اخیر شود، بسیار کمک کرد.

در همین راستا، جنبش "پرچم‌های سیاه" که ترتیب دهنده تظاهرات علیه نتانیاهو است، اعلام کرد که آمریکا توانست از ترامپ رهایی یابد و در حال حاضر، "اسرائیل" باید همین کار را با نتانیاهو کند.

در این بیانیه آمده است: اسرائیل نیز باید رهبری جدیدی داشته باشد که به خاطر شهروندان و نه علیه آنان کار کند.
همچنین در تل آویو هزاران تن در میدان رابین تجمع کرده و برکناری نتانیاهو را خواستار شدند.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار