نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال با موضوع رونمایی از سامانه اینترنتی مجمع این فدراسیون به منظور تایید اساسنامه برگزار شد.

کد خبر: ۷۵۰۸۸
۱۴:۰۳ - ۱۷ آبان ۱۳۹۹
زمان دقیق برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال به صورت آنلاین اعلام شد
 
دیدارنیوز ـ جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز با حضور حیدر بهاروند، علی کفاشیان، محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی‌زاده و همین‌طور مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون برگزار شد.

در آغاز این نشست، دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارائه گزارشی درباره برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیرامون برپایی مجمع عمومی فدراسیون در روز ۸ آذرماه سال جاری از سامانه اینترنتی مربوطه برای حضور اعضا در این مجمع که به شکل برخط برگزار می‌شود، رونمایی کرد. در این سامانه کلیه موارد مرتبط با برگزاری مجمع عمومی تصویب اساسنامه، قوانین انتخاباتی و ارتباط مستقیم با دبیرخانه مجمع گنجانده شده است.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته در دبیرخانه مجمع، کارگاه آموزشی مربوط به برپایی وبینار هم پیش از برگزاری مجمع با حضور کلیه اعضا برگزار خواهد شد تا نکات مربوطه برای آنان مرور شود.

هم‌چنین بخش نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه در دبیرخانه مجمع آغاز به کار کرده که به شکل کامل موارد مربوطه جهت برپایی مجمع عمومی را پشتیبانی خواهد کرد.

در این نشست هم‌چنین دستور جلسه مجمع عمومی به تصویب اعضای هیات رییسه فدراسیون رسید.

براین اساس، مقرر شد مجمع عمومی فدراسیون از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۸ آذر به شکل مجازی آغاز شود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: