تیتر امروز

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا
«دیدار؛ یاری متقابل» - قسمت دوم

نحوه‌ کمک به افراد آسیب‌پذیرِ اطرافمان در بحران کرونا

سلسله مطالب «دیدار؛ یاری متقابل» به مفهوم همیاری اجتماعی در دوران همه‌گیری کرونا می‌پردازد. در این قسمت به شیوه‌های مختلف کمک به افراد آسیب‌پذیری پرداخته شده است که در اطراف ما زندگی می‌کنند.

مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی از تمدید اعتبار پرونده دارویی بیماران خاص در تامین اجتماعی تا پایان آذرماه خبر داد.

کد خبر: ۷۵۰۱۰
۱۲:۴۹ - ۱۶ آبان ۱۳۹۹
تمدید اعتبار پرونده دارویی بیماران خاص در تامین اجتماعی تا آخر آذر
 
دیدارنیوز - دکتر شهرام غفاری درباره روند تایید نسخ دارویی بیماران خاص اظهار کرد: تمهیداتی در نظر گرفته ایم تا بیماران خاص در شرایط کرونایی، تا حدامکان مراجعه حضوری نداشته باشند.

وی افزود: ارسال درخواست بیمه شده مبنی بر برخورداری از این سرویس و تایید نسخه مکانیزه شده و اعتبار پرونده بیماران خاص تا پایان آذر ماه تمدید شده است.

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی توضیح بیشتری در این باره ارائه داد و با اشاره به اینکه لازم بود بیماران خاص هرچندمدت یکبار به صورت حضوری مراجعه کنند تا مطمئن شویم که از دارو استفاده می کنند، در قید حیات هستند و از دفترچه شان سوءاستفاده نمی شود گفت: برای این موضوع نیازی به مراجعه حضوری نیست و تا آخر آذرماه پرونده های قدیم شان معتبر و فعال است.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: