عادل فردوسی‌پور با قدردانی از حمایت مردم، درباره‌ی تعطیلی برنامه‌ی نود، آغاز دوباره‌ی فوتبال ۱۲۰ و احتمال مهاجرت به خارج از کشور اظهارات تازه‌ای را مطرح کرد.

کد خبر: ۷۴۸۴۶
۲۳:۰۹ - ۱۲ آبان ۱۳۹۹
عادل فردوسی‌پور: وحشتناک به وطنم عرق دارم / کتاب خاطراتم را می‌نویسم
 
 
دیدارنیوز - آقای فردوسی‌پور در رونمایی غیرحضوری از کتاب «پی‌گیر اخبار نباشید»، درباره‌ی احتمال مهاجرت خود به خارج از کشور و تولید برنامه‌ای مانند نود در شبکه‌های فارسی‌زبان خارجی گفت: برای همه‌ی کسانی که رفتن از ایران را انتخاب کردند احترام قائلم اما من عِرق وحشتناکی نسبت به ایران دارم و نخواهم رفت.

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی نود درباره‌ی ماجرای تعطیلی این برنامه با اشاره به اینکه ترجیح می‌دهد به سکوت خود ادامه دهد، گفت: سکوت سرشار از ناگفته‌هاست.

فردوسی‌پور درباره‌ی احتمال نگارش کتاب خاطرات خود گفت: خاطرات بسیاری از گزارشگری و تولید برنامه‌ی نود دارم و در سال‌های بعد کتاب خاطراتم را خواهم نوشت، البته اگر مجوز انتشار پیدا کند.

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی فوتبال۱۲۰ با بیان اینکه «فوتبال ۱۲۰ تعطیل نشده است»، گفت: اگر شرایط فراهم شود در هفته‌های آینده پخش این برنامه آغاز خواهد شد.

عادل فردوسی‌پور در پاسخ به این سوال که بین ترجمه، گزارشگری و تدریس در دانشگاه به کدام یک بیشتر علاقه‌مند است گفت: علاقه‌ام بیشتر گزارشگری، اجرا و تهیه‌کنندگی است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: