تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

عادل فردوسی‌پور با قدردانی از حمایت مردم، درباره‌ی تعطیلی برنامه‌ی نود، آغاز دوباره‌ی فوتبال ۱۲۰ و احتمال مهاجرت به خارج از کشور اظهارات تازه‌ای را مطرح کرد.

کد خبر: ۷۴۸۴۶
۲۳:۰۹ - ۱۲ آبان ۱۳۹۹
عادل فردوسی‌پور: وحشتناک به وطنم عرق دارم / کتاب خاطراتم را می‌نویسم
 
 
دیدارنیوز - آقای فردوسی‌پور در رونمایی غیرحضوری از کتاب «پی‌گیر اخبار نباشید»، درباره‌ی احتمال مهاجرت خود به خارج از کشور و تولید برنامه‌ای مانند نود در شبکه‌های فارسی‌زبان خارجی گفت: برای همه‌ی کسانی که رفتن از ایران را انتخاب کردند احترام قائلم اما من عِرق وحشتناکی نسبت به ایران دارم و نخواهم رفت.

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی نود درباره‌ی ماجرای تعطیلی این برنامه با اشاره به اینکه ترجیح می‌دهد به سکوت خود ادامه دهد، گفت: سکوت سرشار از ناگفته‌هاست.

فردوسی‌پور درباره‌ی احتمال نگارش کتاب خاطرات خود گفت: خاطرات بسیاری از گزارشگری و تولید برنامه‌ی نود دارم و در سال‌های بعد کتاب خاطراتم را خواهم نوشت، البته اگر مجوز انتشار پیدا کند.

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی فوتبال۱۲۰ با بیان اینکه «فوتبال ۱۲۰ تعطیل نشده است»، گفت: اگر شرایط فراهم شود در هفته‌های آینده پخش این برنامه آغاز خواهد شد.

عادل فردوسی‌پور در پاسخ به این سوال که بین ترجمه، گزارشگری و تدریس در دانشگاه به کدام یک بیشتر علاقه‌مند است گفت: علاقه‌ام بیشتر گزارشگری، اجرا و تهیه‌کنندگی است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار