بارسلونا در هفته هفتم لالیگا برابر آلاوز به مصاف این تیم رفت که بارسلونا نتوانست از پس تیم ده نفره آلاوز بر بیاید و دو امتیاز دیگر را هم از دست داد تا با کسب ۱ امتیاز در عدد ۸ در رتبه ۱۲ قرار بگیرد.

کد خبر: ۷۴۶۷۸
۰۱:۴۰ - ۱۱ آبان ۱۳۹۹
کومان مربی ناکارآمد بارسلونا از پس آلاوز ده نفره هم بر نیامد
 
دیدارنیوز – بابک مجیدی: در آخرین بازی امشب به وقت ایران، بارسلونا در خانه آلاوز میهمان این تیم در هفته هفتم بود، اما شاگردان رونالد کومان در این بازی هیچ نشانی از تیم قدرتمند سال‌های گذشته آبی اناری‌ها نداشتند. آلاوز که با دفاع فشرده در محوطه جریمه خودی به دنبال گرفتن یک امتیاز و حتی بردن بارسلونا فکر می‌کرد، در اواسط نیمه اول در یک حمله نصفه و نیمه و دفع توپ لنلگه و پاس رو به عقب به پیکه و سپس به نتو و اشتباه مهلک نتو آبی و سفید پوشان آلاوز به گل اول رسیدند و موفق شدند تا انتهای نیمه اول از اندوخته خود به خوبی ذفاع کنند. بارسلونا در نیمه اول بازی بسیار بد و بی انگیزه‌ای را به نمایش گذاشت و موفق به خلق موقعیت نشد. هرچند که گریژمان مهاجم فرانسوی بارسلونا کاملا ضعیف ظاهر شده و هرچه موقعیت به دست می‌آورد با عجله و بی دقتی به بیرون از دروازه هدایت می‌کرد.
 
کومان مربی ناکارآمد بارسلونا از پس آلاوز ده نفره هم بر نیامد

در نیمه دوم بارسلونا، دست به سه تعویض زد. ترینکائو، پیانیج و پدری راهی زمین مسابقه شدند. شاگردان کومان که هفته گذشته یوونتوس را شکست داده بودند نمی‌خواستند در این بازی مغلوب شوند و هرچه فشار آوردند به در بسته خورد و بی دقتی گریژمان و مهار شدن مسی توسط مدافعان و فرصت سوزی‌های آنسو فاتی که تازه وارد سن ۱۸ سال شده، بارسلونا در زدن گل تساوی ناکام گذاشت. آلاوز در همان اوایل نیمه دوم یکی از بازیکنان خود را به دلیل خطای خشن  با گرفتن کارت زرد دوم و کارت قرمز از دست داد و ناچار به عقب نشینی و محافظت از گل سه امتیازی خود شد. در یکی از حملات نصفه و نیمه بارسلونا، توپ به اشتباه مدافعین آلاوز به گریژمان رسید و او هم در عین راحتی توپ را با یک چیپ ساده گل مساوی را به ثمر رساند. در ادامه بارسلونا هیچ اشتیاقی برای زدن گل برتری نشان نداد  و در نهایت بازی با مساوی ۱-۱ به اتمام رسید تا بارسلونا نشان دهد آمدن کومان، خروج بارتمئو هیچی گره‌ای از کار این بارسلونا باز نخواهد کرد.  
 
کومان مربی ناکارآمد بارسلونا از پس آلاوز ده نفره هم بر نیامد
 
نکته‌ای که قابل بیان است این است که بارسلونا تحت هدایت رونالد کومان در یک اتفاق حیرت انگیز 4 بازی متوالی در لالیگا پیروز نشده است و این نتایج، بدترین شروع تاریخ بارسلونا در 20 سال گذشته بوده است. 
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: