تیتر امروز

قاضی زاده هاشمی؛ توسعه برند شخصی با آگاهی از شرایط انتخابات!
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

قاضی زاده هاشمی؛ توسعه برند شخصی با آگاهی از شرایط انتخابات!

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دوازدهم به برند سیاسی امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی پرداخته...

رییس «شورای سیاسی جنبش مقاومت اسلامی النجباء» عراق در پیامی توئیتری نسبت به برخی اخبار در مورد واگذاری زمین‌هایی از سوی دولت بغداد به عربستان در «نجف، المثنی، بصره و الانبار» واکنش نشان داد.

کد خبر: ۷۴۶۴۱
۱۴:۱۰ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹

واکنش جنبش النُجَباء به خبر واگذاری زمین در جنوب عراق به عربستان

 

دیدارنیوز ـ «علی الاسدی» رییس شورای سیاسی مقاومت اسلامی النجباء امروز (شنبه) در صفحه توئیتر خود نوشت: این سوال در افکار عمومی عراق مطرح شده است، چه زمانی دخالت‌های سعودی بر اساس خیرخواهی و دیپلماسی و با هدف حفظ منافع عراق و خون عراقی‌ها بوده است.

وی افزود: بر چه مبنایی اکنون می‌شنویم که این کشور به دنبال سرمایه‌گذاری در جهت حمایت از سیاست غذایی عراق، خصوصا در مناطق جنوبی کشور است.

رئیس شورای سیاسی جنبش مقاومت اسلامی النجباء تصریح کرد: بهتر بود عربستان به خانواده‌های قربانیانِ خودرو‌های بمب‌گذاری شده و انتحاری‌ها در مناطقی که ادعا و قصد سرمایه‌گذاری دارد، غرامت پرداخت کند.

الاسدی همچنین خواستار عذرخواهی حکومت سعودی از عراق به‌دلیل دخالت‌های آشکار در حمایت از خرابکاران تظاهرات اخیر شد.

وی تأکید کرد که آنچه شاهد هستیم تنها بخشی از سلسله توطئه‌های یک کشور فرقه‌گرا علیه تمامیت ارضی عراق است.

برخی اخبار در روز‌های اخیر در رسانه‌های عراق منتشر شده مبنی بر اینکه دولت این کشور به منظور جذب سرمایه‌گذاری عربستان در بخش‌های مختل اقتصادی از جمله کشاورزی، اراضی در جنوب عراق در اختیار سرمایه‌گذاران سعودی قرار داده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار