فرمانده ناحیه مقاومت شاهرود با اشاره به روند افزایشی شیوع کروناویروس در شهرستان شاهرود و بحرانی‌ترشدن وضعیت این بیماری در شرق استان سمنان از راه‌اندازی مجدد نقاهتگاه این شهر خبر داد.

کد خبر: ۷۴۶۱۰
۱۰:۵۹ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹

راه‌اندازی دوباره نقاهتگاه با حادتر شدن کووید ۱۹ در شاهرود

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ محمد خوش‌قدم در جمع خبرنگاران با اشاره به قرار گرفتن شاهرود به عنوان یکی از ۴۳ شهرستان بحرانی کشور از نظر شیوع کووید ۱۹ اظهار کرد: نقاهتگاه شاهرود به دنبال تشدید بیماری و قرار گرفتن شاهرود در وضعیت بحرانی با تاکید مسوولان حوزه سلامت، ستاد مقابله با کرونا و امام جمعه، فرماندار و ... مجددا راه‌اندازی شد.

وی با تقدیر از همکاری‌های بسیج پزشکی شهرستان افزود: این نقاهتگاه با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان و با مدیریت بسیج جامعه پزشکی و حضور بسیجیان جهادگر کار خود را آغاز کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت شاهرود با بیان اینکه متاسفانه وضعیت بحرانی کرونا همچنان در جمعیت تحت پوشش علوم پزشکی شاهرود وجود دارد اضافه کرد: بسیج ناحیه مقاومت شاهرود با ایجاد دوباره نقاهتگاه شاهرود آماده افزایش همکاری‌های خود با مسوولان علوم پزشکی شاهرود است.

فرمانده سپاه شاهرود در ادامه، خواستار کمک همه مسوولان و مردم به کادر درمان علوم پزشکی شاهرود با هدف مبارزه موثرتر با این ویروس و بیماری عالمگیر شد.

سرهنگ خوش‌قدم ضمن دعوت مردم کشور و خصوصا شرق استان به همکاری با پرسنل حوزه سلامت خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که مردم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از اجتماعات و دورهمی‌ها به کنترل این بیماری کمک کنند.

گفتنی است: دکتر رضا چمن روز گذشته در آخرین آمار اعلام شده از شناسایی۱۵۸ مبتلای جدید در شاهرود طی دو روز قبل از آن خبر داد و گفت: روند ابتلا در علوم پزشکی شاهرود همچنان صعودی است.

وی یادآوری کرد: با شناسایی این موارد جدید شمار مبتلایان قطعی و تست‌های مثبت در شاهرود به ۲۷۷۱ نفر رسید.
در حال حاضر، شهرستان شاهرود یکی از ۴۳ شهرستان بحرانی کشور از نظر شیوع کووید۱۹ است.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: