تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...
ادعای مشاور امنیت ملی کاخ سفید:

مشاور امنیت ملی کاخ سفید با دفاع از اقدام یکجانبه رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر خروج از برجام، گفت که این اقدام زمینه توافق میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را فراهم کرد.

کد خبر: ۷۴۴۹۶
۰۹:۲۰ - ۰۸ آبان ۱۳۹۹
خروج آمریکا از برجام، زمینه توافق میان امارات و بحرین با اسرائیل را فراهم کرد
 
دیدارنیوز - «رابرت اوبراین» مشاور امنیت ملی کاخ سفید با دفاع از اقدام یکجانبه «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر خروج از برجام، گفت که این اقدام زمینه توافق میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را فراهم کرد.

وی افزود که خروج آمریکا از برجام، اعتبار زیادی برای این کشور نزد متحدانش در حاشیه خلیج‌فارس رقم زد و همین امر باعث حصول توافق میان امارات و بحرین با اسرائیل شد.

اوبراین همچنین گفت که دولت آمریکا همچنان به روند مدرن‌سازی قابلیت تسلیحات هسته‌ای خود که مبنای امنیت ملی این کشور به شمار می‌رود، ادامه می‌دهد.

وی افزود که اقدام‌های ترامپ نشان داده است که آمریکا برای خروج از پیمان‌ها، سازمان‌ها و توافق‌های بین‌المللی که در آن حق حاکمیت این کشور محترم شمرده نشود، تردیدی به خود راه نمی‌دهد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
بی بی جی
واحد بازرگانی دیدار