سرپرست و رییس هیات مدیره باشگاه از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد.

کد خبر: ۷۴۱۳۸
۰۸:۰۶ - ۰۳ آبان ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ مهدی رسول‌پناه سرپرست و رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد.
 
بیانیه استعفای سرپرست باشگاه پرسپولیس به شرح زیر است:
 
متن بیانیه رسول پناه به شرح زیر است:
 
مردم شریف ایران
هواداران عزیز پرسپولیس
 
خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید‌ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو ودستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.
 
امروز و پس از حاشیه‌های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود بار دیگر استعفای خود را اعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.
 
لازم می‌دانم از سوتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل وخونگرم ومهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آن‌ها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آن‌ها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.
 
همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت‌ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.
 
مهدی رسول پناه
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: