تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

براساس آخرین رتبه بندی اعلام شده از سوی موسسه معتبر یو. اس نیوز، دانشگاه تهران با کسب نمره ۵۴.۴، بهترین دانشگاه ایران، ۵۸ امین دانشگاه آسیا و ۳۸۷ امین دانشگاه معتبر جهان در سال ۲۰۲۱ اعلام شد.

کد خبر: ۷۴۱۱۸
۱۱:۳۵ - ۰۲ آبان ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به نقل از روز جمعه روابط عمومی دانشگاه تهران ‘ موسسه یو. اس نیوز در این رتبه بندی ۱۵۰۰ دانشگاه برتر از ۸۶ کشور جهان را برای سال ۲۰۲۱ مورد ارزیابی قرار داده است.
 
اعتبار جهانی پژوهش ۱۲ و نیم درصد، اعتبار منطقه‌ای پژوهش ۱۲ و نیم درصد، میزان همکاری‌های بین المللی ۱۰ درصد ‘ مقالات منتشر شده در نشریات معتبر درصد۱۰، میزان استناد نرمال شده ۱۰درصد، کل استناد‌ها هفت و نیم درصد، تعداد انتشارات در بین ۱۰ درصد انتشارات پراستناد ۱۲ و نیم درصد، کل انتشاراتی که در بین ۱۰ درصد پراستناد‌ها قرار دارند درصد۱۰، کتاب دو و نیم، کنفرانس دو و نیم درصد از جمله مهمترین شاخص‌های مطرح در نظام رتبه بندی یو. اس نیوز می‌باشد.
 
 از قاره آسیا ۵۸۹ دانشگاه در بین ۱۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است که از این میان، ۳۶ دانشگاه متعلق به ایران بوده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: