مادر سردار سرافراز سپاه اسلام شهید احمد ملائی مظفری به دیدار حق شتافت.

کد خبر: ۷۳۷۵۷
۲۳:۲۹ - ۲۷ مهر ۱۳۹۹
بانوی مکتبی، آسمانی شد
 
دیدارنیوز - به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، حاجیه خانم حلیمه گواهی، مادر سردار سرافراز سپاه اسلام شهید احمد ملائی مظفری، پس از تحمل سال‌ها رنج و درد دوری از فرزند، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

این بانوی مازندرانی که در خانواده‌ای با نور علم و حکمت و فقاهت در روستای کِوای هزارجریب شهرستان بهشهر پرورش یافته بود، در سال‌های پیش از انقلاب به همراه همسرش مرحوم شعبانعلی مظفری و خانواده اش، در خط نخست فعالیت‌های انقلابی حاضر شد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز با روحیه جهادی و عقاید انقلابی با پیروی از امام راحل رحمه الله علیه در فعالیت‌های مهم از جمله تشکیل نهاد نماز جمعه شهرستان بهشهر، اعزام فرزندان مازندران به جبهه‌های دفاع مقدس، فعالیت‌های هیأتی و مسجدی مانند ساخت حسینیه قائم، قدم‌های مؤثر برداشته و همزمان به تربیت فرزندان انقلابی پرداخت.

حاجیه خانم حلیمه گواهی در طول بیش از چهار دهه از عمر انقلاب ، هیچگاه در سنگر جهاد و خدمت، پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و تربیت نیرو‌های انقلابی در شرق مازندران، قامت خم نکرد.

تربیت یکی از فرزندانش به نام سردار سرافراز سپاه اسلام، شهید احمد ملائی مظفری، نشان از شخصیت والای این بانوی مکتبی دارد.
 
مراسم تشییع پیکر پاک این مادر شهید ، فردا دوشنبه، ۲۸ مهر، ساعت ۱۰ صبح از حسینیه قائم به طرف جایگاه ابدیش، بهشت فاطمه (س) برگزار می‌شود.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: