چندی پیش انتشار تصویری از ضرب و شتم یکی از اراذل و اوباش در هنگام دورگردانی به سوژه برخی از رسانه‌های داخلی و خارجی تبدیل شد و امروز فرمانده انتظامی تهران بزرگ در این خصوص به روشنگری پرداخت.

کد خبر: ۷۳۳۲۷
۱۲:۱۴ - ۲۱ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ سردار «حسین رحیمی» روز دوشنبه در حاشیه هفتمین مرحله از طرح ظفر پلیس پایتخت افزود: این فرد شرور به جرم دعوا و تخریب مغازه‌ای در محله فلاح پایتخت دستگیر و توسط پلیس در شهر گردانده شد و حین دورگردانی، یکی از قربانیان وی بلند فریاد زد «عاقبت کارت را دیدی؟» که متهم شروع به داد و بیداد کرد و ماموران پلیس او را مورد ضرب‌وشتم قرار دادند.
 
وی اضافه کرد: همین درگیری لفظی فرد شرور با یکی از قربانیان قدیمی خودش باعث شد ماموران پلیس تهران برای حمایت از قربانی او را مورد ضرب و شتم قرار دهند.
 
وی ادامه داد: روزانه تعداد زیادی از اراذل و اوباش در تهران دستگیر می‌شوند، زیرا ذات این افراد عربده‌کشی، دست‌درازی به نوامیس مردم و گردن کلفتی است بنابراین به محض دستگیری‌شان توسط پلیس در شهر گرداننده می‌شوند.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: وظیفه ما برقراری امنیت است و برخورد جدی با اراذل و اوباش در تهران بدون توجه به جوسازی رسانه‌های معاند ادامه دارد.
 
اجرای طرح دورگردانی اراذل و اوباش توسط پلیس پایتخت طی ماه‌های اخیر با جوسازی‌های رسانه‌ای مواجه شده و تعابیر و تفسیر‌های دور از واقعیت به این اقدام نسبت داده شده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: