تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: مجموعه آرامگاه فردوسی از ۸ صبح امروز میزبان مردم و علاقه‌مندان به استاد شجریان خواهد بود.

کد خبر: ۷۳۲۲۳
۰۸:۵۷ - ۲۰ مهر ۱۳۹۹
آرامگاه فردوسی از ۸ صبح امروز بازگشایی می‌شود
 
دیدارنیوز - امیر ضیائیان در خصوص زمان بازگشایی آرامگاه فردوسی و امکان حضور بر سر مزار مرحوم استاد شجریان اظهار کرد: مانند روال گذشته مجموعه آرامگاه، از امروز، یکشنبه، ۲۰ مهر ماه، همه‌روزه از ساعت ۸ تا ۱۸ میزبان مردم و علاقه‌مندان است.

وی در رابطه با طراحی و نصب سنگ مزار مرحوم شجریان افزود: طبق مصوبه تمام برنامه‌ها در این خصوص بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی است. طبق تقسیم وظایفی که صورت گرفته بود، ارائه فضا برای خاکسپاری از سمت اداره کل میراث فرهنگی استان بوده و برنامه‌های خاکسپاری و پس از آن را اداره کل فرهنگ و ارشاد استان بر عهده گرفته است
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: