با تلاش ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی عاملان آتش سوزی عمدی درب منزلی در اکباتان شناسایی و دستگیرشدند.

کد خبر: ۷۳۱۷۳
۱۴:۳۹ - ۱۹ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ نیمه شب اواخر شهریورماه گزارش یک فقره آتش سوزی درب منزلی در اکباتان به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام و تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.
 
بنا بر این گزارش، ماموران پایگاه پنجم این پلیس، تحقیقات در این خصوص را آغاز و در تحقیقات میدانی به دست آوردند که زن و مرد در حوالی محل آتش سوزی تردد دارند و در نهایت با آتش کشیدن درب ورودی منزل شاکی از محل گریخته اند.
 
در این گزارش آمده است، با توجه به حساسیت موضوع، ماموران تحقیقات تخصصی را در این خصوص آغاز کردند و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که زن و مردی با شاکی اختلاف حساب مالی دارند و پیش‌تر وی را به آتش کشیدن منزلش تهدید کرده اند.
 
گفتنی است، ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی با شناسایی مخفیگاه متهمان در حوالی ملارد، مدتی مخفیگاه آنان را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه سیزدهم مهر ماه موفق شدند هر دو متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به این پایگاه انتقال دهند.
 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، در پایان این گزارش آمده است، متهمان که در ابتدا منکر جرم ارتکابی بودند پس از مشاهده دلایل پلیس به جرم ارتکابی اقرار و برای سیر مراجل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: