همسر معاون سابق روابط عمومی آموزش و پرورش:
کد خبر: ۷۳۱۴۳
۱۱:۴۹ - ۱۹ مهر ۱۳۹۹

در زندان امکانات درمان کرونا وجود ندارد/ امیدوارم با آزادی مشروط یا مرخصی نجات بهرامی موافقت شود

 

دیدارنیوز - سرویس اجتماعی: همسر نجات بهرامی، روزنامه‌نگار و معاون سابق روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در گفت‌وگو با خبرنگار دیدار گفت: همسرم در زندان به کرونا مبتلا شده و متاسفانه در حال حاضر در اتاقی سرد نگهداری می‌شود که هیچ وسیله گرمایشی ندارد. همچنین هیچ امکاناتی که این بیماری را بهبود بدهد وجود ندارد. 

 

ظریفه خزایی ادامه داد: از نظر غذایی نیز وضعیت مناسب نیست و غذایی که برای یک بیمار کرونایی لازم است در اختیار آقای بهرامی قرار نمی‌گیرد. به جز چای چیز دیگری که برای یک بیمار کرونایی لازم است، وجود ندارد. حتی با پول خودمان نیز نمی‌توانیم مواد غذایی لازم را خریداری کنیم. 

 

همسر نجات بهرامی تاکید کرد: از مسئولان قوه قضاییه خواهشمندم با آزادی مشروط نجات بهرامی موافقت کنند یا اجازه بدهند همسرم در دو سه هفته‌ای که دوره درمان طول می‌کشد به مرخصی بیاید و دوره درمان را در منزل طی کند. چون در حال حاضر هیچ رژیم غذایی خاصی که برای مبتلایان به کرونا لازم است اجرا نمی‌شود و ایشان در اتاقی بدون امکانات نگهداری می‌شود.  در ضمن اقای بهرامی به بیماری زمینه‌ای نیز مبتلا است. 

 

ظریفه خزایی در پایان اظهار داشت: با توجه به بیماری زمینه‌ای همسرم و این که در زندان بدون هیچ امکاناتی نگهداری می‌شود، من و خانواده آقای بهرامی به شدت نگران حال او هستیم. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: