ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه در سخنرانی در برابر کمیته امور خارجه در مجمع ملی این کشور گفت، مذاکرات درخصوص قره‌باغ در ژنو فردا (پنج‌شنبه) و پس از آن مذاکراتی در مسکو در روز دوشنبه برگزار خواهد شد. لودریان اشاره کرد: فرانسه، روسیه و آمریکا به عنوان روسای شرکت کننده در گروه مینسک ویژه قره‌باغ در قالب سازمان امنیت و همکاری اروپا این مذاکرات را در تلاش برای آغاز گفت‌وگو بین طرفین نزاع سازماندهی می‌کنند و این مذاکرات باید بدون شروط قبلی آغاز شود.

کد خبر: ۷۳۰۲۶
۰۱:۰۷ - ۱۷ مهر ۱۳۹۹
مذاکرات آتش‌‌بس قره‌باغ فردا آغاز می‌شود
 
دیدارنیوز -  ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه در سخنرانی در برابر کمیته امور خارجه در مجمع ملی این کشور گفت، مذاکرات درخصوص قره‌باغ در ژنو فردا (پنج‌شنبه) و پس از آن مذاکراتی در مسکو در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

لودریان اشاره کرد: فرانسه، روسیه و آمریکا به عنوان روسای شرکت کننده در گروه مینسک ویژه قره‌باغ در قالب سازمان امنیت و همکاری اروپا این مذاکرات را در تلاش برای آغاز گفت‌وگو بین طرفین نزاع سازماندهی می‌کنند و این مذاکرات باید بدون شروط قبلی آغاز شود.

وزیر خارجه فرانسه تاکید کرد، ترکیه در نزاع قره‌باغ مشارکت نظامی دارد و این مساله تهدید می‌کند نزاع از مرزهایش فراتر رود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: