پلیس آلمان در مقر اتحادیه فوتبال آلمان و منزل اعضای این اتحادیه حضور یافت تا به ادعای فرار مالیاتی این اتحادیه رسیدگی کنند.

کد خبر: ۷۲۹۸۴
۱۴:۳۴ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به نقل از کیکر، پلیس آلمان امروز چهارنشبه به مقر اتحادیه فوتبال آلمان و منزل اعضای این اتحادیه حاضر شد تا به ادعای فرار مالیاتی این اتحادیه رسیدگی کنند. 
 
دادستان عمومی فرانکفورت گفت که حدود ۲۰۰ افسر در این بررسی همه جانبه در ایالت‌های بایرن، نوردراین-وستفالن، هسن، نیدرزاکسن و راینلاند-فالت حضور داشتند.
 
پلیس در حال بررسی ادعا‌هایی است که اتحادیه فوتبال این کشور درآمد تبلیغات کنار زمین از مسابقات بین سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ را کمتر از ارزش واقعی آن اعلام کرده است و به اصطلاح فرار مالیاتی داشته است. آن‌ها متهم شده اند که به اشتباه درآمد ناشی از تبلیغات محیطی از مسابقات خانگی تیم ملی فوتبال از سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ را به عنوان درآمد حاصل از مدیریت دارایی اعلام کرده اند.
 
اتحادیه فوتبال آلمان مظنون به اجتناب از پرداخت مالیات حدود ۴.۷ میلیون یورویی (۴.۳ میلیون پوند) برای این دوره است.
 
البته نام هیچ مظنونی ذکر نشده است.
 
آلمان در آن بازه زمانی بین ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ هفت بازی دوستانه و همچنین پنج بار دیدار مقدماتی یورو ۲۰۱۶ برابر لهستان، جمهوری ایرلند، اسکاتلند، جبل الطارق و گرجستان انجام داده است.
 
ولفگانگ نیرسباخ در آن زمان رئیس اتحادیه فوتبال آلمان بود. او در نوامبر ۲۰۱۵ استعفا داد و به دلیل نقش خود در روند گرفتن میزبانی برای جام جهانی ۲۰۰۶ که منجر به یک پرونده قضایی در مورد کلاهبرداری، پولشویی و سوء مدیریت شد استعفا کرد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: