تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...
با انتقال به بازار صنایع‌ دستی عباس آباد؛

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، از موافقت فروشندگان بازار پروانه برای حضور در بازار صنایع دستی عباس آباد خبر داد.

کد خبر: ۷۲۹۵۹
۱۱:۲۸ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹

سیدعلی مفاخریان، از رایزنی برای حضور فروشندگان جمعه بازار پارکینگ پروانه در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد خبر داد و گفت: با توجه به موافقت عاملان فروش مجموعه پروانه فروشندگان این مجموعه نیز می توانند سهمی در این بازار جدید داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به صنعت و هنر در سال جهش تولید، این بازار را اولین راسته بازار تخصصی صنایع دستی با ارائه تولیدات صنعتگران و دست آفریده های هنرمندان تهران برشمرد که در محلی به نام باغ ایرانی با مشارکت شرکت نوسازی اراضی عباس آباد جانمایی خواهد شد.

به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، این ظرفیت برای ایجاد تبادلات فرهنگی و رونق صنعت و اقتصاد شهری استفاده خواهد شد.

مفاخریان با اشاره به اینکه این بازار موقعیت دسترسی مناسبی برای برای مردم دارد، حضور فروشندگان بازار پروانه را در این بازار برای افزایش فروش آنها موثر دانست.

وی در خصوص تصمیم قبلی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و منطقه ۱۲ برای استقرار فروشندگان پروانه در پارک شهر، گفت: مسئله فروش در پارک شهر همچنان مورد بررسی است، اما مشکل این است که دادستانی مخالفت‌هایی در این زمینه داشته است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: