تیتر امروز

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

اعضای مجمع نمایندگان مازندران در نامه ای به رئیس جمهور خواهان جلوگیری از ورود مسافران به مازندران در تعطیلات اربعین شدند.

کد خبر: ۷۲۹۱۷
۱۳:۵۳ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹
جلوگیری از ورود مسافران به مازندران در تعطیلات اربعین
 
دیدارنیوز - اعضای مجمع نمایندگان به این موضوع اشاره کردند که "همانطور که مستحضرید استان مازندران به واسطه بهره مندی از مواهب طبیعی و خدادای همواره  به عنوان مقصد گردشگری مطمح نظر مسافران و علاقمندان است و در تعطیلات هفتگی نیز خیل عظیمی از مسافران عازم این استان می شوند".

این نمایندگان در ادامه این نامه گفتند که، با عنایت به اهمیت شرایط موجود در اثر شیوع ویروس کرونا و در پیش بودن موج سوم این ویروس مرگبار که به اعتقاد متخصصان و مدافعان عرصه سلامت در فصل پاییز نگرانی ها را تشدید کرده است.

اعضای مجمع نمایندگان در پایان به این موضوع اشاره کردند که، "تقاضا دارد با توجه به تعطیلات پیش رو در اربعین حسینی(ع) که تقاضای سفر به مازندران افزایش و به علت فقدان زیرساخت های لازم مشکلات بهداشتی و درمانی ناشی از ویروس کرونا در سطح این استان شدت می یابد،دستور فرمایید با هماهنگی وزارت کشور و ستاد ملی مقابله با کرونانسبت به جلوگیری از ورود مسافران در تعطیلات پایانی هفته جاری اقدام مقتضی صورت گیرد".
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: